Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Wydech Megane Classic 1.4


jarosz13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Chcę wstawić do swojej Megi końcowy wydech. Myślę tylko nad końcowym wydechem bo chcę, aby delikatnie burczał i myślałem nad firmą ULTER. Problem polega na tym, że moja Megi jest w sedanie i ma schowany wydech i nie ma dedykowanego ULTERa do tego typu nadwozia. Czy uniwersalny wydech będzie sie dało zamontować? Mam świadomość, iż będe musiał wyciąć dziurę w zderzaku bo końcówka wystająca z pod zderzaka będzie wyglądać conajmniej dziwnie. Ktoś z was montował sportowy wydech u siebie? W jaki sposób go zamontować i najważniejsze czy uniwersalny będzie pasował ? Proszę o podpowiedzi, ewentualne propozycje i porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BlackRaven

Jeśli to auto na jednej sondzie to masz dużą dowolność i zwiększenie wylotu za katalizatorem nie przyniesie szkody zresztą zysku po za dźwiękiem też nie.

Tylko jedno pytanie ile to kosztuje ?

Druga sp[araw sedan- to pojazd nie kojarzący się ze sportem więc delikatny pomruk ok. wszystko ponad to passe.Sam jeżdżę mocnym liftback-iem i tego nie słychać bo w jednych autach warkot jest plusem a w autach idących w kierunku klasy "rodzinnej" jest passe.

Dlatego warto przemyśleć bo zrobić można wszystko tylko czy będzie pasować do całości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim wypadku akurat Sedan zmienia sie na jedyną taka Meganke, nie jest już rodzinnym samochodem, fajne alu na niskim profilu, sprzęt audio, światła. Także dąże do czegoś "innego", a wydech jest koolejnym etapem. Wybrałem tylko wydech końcowy, ponieważ chcę delikatny pomruk, a nie dźwięk na kilometr, tylko nie wiem jak do tego się zabrać, co kupic i jak to zamontować w tę stronę kieruję moje pytanie . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!