Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Prośba o pomoc w ocenie


goralsky

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że na spokojnie musisz przeglądać ogłoszenia. Ja swojego szukałem miesiąc chociaż i tak sądzę, że to nie dużo.

Jak pisałem "dałem" za niego 11 tyś ale był zarejestrowany i z gazem. W zasadzie to pojechałem po Scenica II phI ale tamten okazał się złomem i w drodze powrotnej kupiłem w komisie swojego (wcześniej widziałem już ogłoszenie w necie i miałem go tak w zapasie gdyby tamten nie wypalił).

 

Ja tak na szybko przejrzałem i np. takie znalazłem:

1

2

3

 

Jak widzisz można tylko trzeba dużo i cierpliwie szukać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki kolego :)

 

Dodano: 15 kwi 2014 - 18:56

Wybór padł na ten samochód Scenic 1,6 16v plus LPG Może coś ktoś napisać czy wizualnie jest oki ? Może ktoś dostrzeże jakieś mankamenty których ja nie widzę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze raczej pogoda jest inna za oknem niż na zdjęciach, a to daje do myślenia. Po drugie nic nie pisze na temat instalacji LPG a to ważne czy wymienił butlę na nową czy jest do wymiany. Po trzecie poduszka kierowcy wydaje się mieć inny odcień. Po czwarte zdjęcia tak zrobił, że nic nie widać na nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą, Piękna bajka, sam już szukam jakiś czas i nawet mi się nie chce już wysłuchiwać różnych opowieści, ktoś się buduję, ktoś wyjeżdża auto od kolegi który dbał ale nie ma żadnych rachunków szkoda słów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan igła. Od Niemki z garażu, płakała jak sprzedawała. Jeździła tylko do kościoła. Właścicielka oczywiście 1936 rocznik :)

Edytowane przez zawisza1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W 100% zgadzam się z przedmówcami. Przebieg podejrzany, zdjęcia stare. Na moje oko w aucie coś jest nie w porządku i chce się pozbyć. Zejście z ceny od razu ponad tysiąc też może na to wskazywać.

 

Dodano: 30 kwi 2014 - 12:32

Jak tam kupiłeś coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupony :) silnk 2,0 16V udokumentowany przebieg 184 tys km autko ze Szwecji

[cięcie]

 

Regulamin jasno mówi o zasadach dodawania zdjęć.

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!