Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Prośba o pomoc w ocenie


goralsky

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że jestem nowym użytkownikiem forum witam wszystkich serdecznie. Planuję zakupić Renault Scenic I po lifcie interesuje mnie samochód w cenie ok 10 000 zł zasilany benzyną o pojemności 1600cm. Znalazłem takie oto autko , Scenic ESP I Czy to samochód wart zainteresowania ? Czy widoczne są na zdjęciach jakieś detale które dyskwalifikują zakup ? Za pomoc z góry dziękuję :notacrook:

Edytowane przez goralsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwy w kolorze nadwozia - nie wiem czy były takie fabrycznie dostępne.

Musisz doliczyć 756 zł opłat (recykling + rejestracja) oraz koszt OC od razu po rejestracji.

Przebieg 120 tyś w 14 letnim samochodzie trochę mi się wydaje mało realny.

Zakup z pewnością "na Niemca", z tym powrotem "na kołach" to chyba nie jest takie legalne zbytnio.

Wersja taki raczej golas - radio "kaseciak", klima manualna.

 

Za te pieniądze ja bym go nie kupił.

Dla porównania ja kupiłem swojego (możesz sobie znaleźć w dziale "nasze auta")za 11 tyś. (zarejestrowany w PL, z instalacją gazową najwyższej klasy, zdecydowanie lepiej wyposażony). Przebieg mam co prawda 215 tyś. ale w środku wygląda jak ten przy 120 tyś :notacrook:. Uważam, że moja cena też nie była najniższa bo były tańsze.

 

Ostatecznie i tak Ty sam musisz rozważyć wszystkie kwestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być i 2 litry byle benzyna, najlepiej z LPG bo nie wiem czy opłaca się Tobie kupić benzynę i samemu montować bo koszt instalacji spory

Te auta są dosyć oszczędne. Mój w mieście pali 10 litrów LPG na 100 km i dla mnie to zadowalający wynik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogo. Do domu tym autem tylko na lawecie, albo na kołach ale albo załatwisz papiery najpierw w urzędzie, albo jedziesz na własne ryzyko. Po prostu nie mam prawa na tych tablicach się już poruszać.

Poza tym, autko bardzo ładnie się prezentuje wg. zdjęć. Nietypowe relingi dachowe, sam jestem ciekaw czy to oryginały, czy adoptował od czegoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podatek oraz recykling i niech okaże Ci, że opłacił akcyzę/cło. Cło niedługo będzie można sprawdzać przez internet, już w maju chcą uruchomić tą opcję, będzie podane do publicznej wiadomości. Ale czy na helmuta umowa to nie koniecznie, pewnie na fakturę bo to komis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas się upieram, ze te auta, które znajdujesz są jakieś drogie.

10900+opłaty z 1000 i ewentualny gaz to się robi 15000 za Scenica I !!!

Do tego trzeba doliczyć rozrząd,olej itp, jakieś naprawy "na start".

Moim zdaniem to zdecydowanie za dużo za ten model.

11000 to można dać ale za auto zarejestrowane i z gazem.

Taka moja opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!