Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zdechła Meganka


gadu04

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, mam chyba nie typowy problem z moją renią.

Przez ostatnie trzy dni nie chciał odpalać za pierwszym razem czy na zimnym czy ciepłym silniku odpalała za drugim razem a nawet czasami i za piątym, dodam że silnik na wolnych obrotach czasami nie równo pracował. Lecz w dniu wczorajszym wychodząc z pracy odpaliła za pierwszym razem a przez całą drogę silniczek pracował idealnie już myślałem że moja renata sama się naprawiła, moja radość z tego faktu trwała tylko godzinę i dwadzieścia minut, przy prędkości 110 silnik zaczoł rzęzić i sam wskoczył na wysokie obroty i pokazało się za mną dużo dymu, zaświeciły chyba wszystkie kontrolki i dało mi się go wyłączyć lecz kiedy spróbowałem go odpalić cała elektryka padła wszystko zgasło jakby w jednej chwili padł akumulator nie można go zamknąć domknąć szyb jak amen w pacierzu tylko awaryjne działają i podświetlony jest przycisk start\stop wszystkie bezpieczniki są sprawne. Może ma ktoś jakiś pomysł co się stało z silnikiem i elektryką.

Pozdrawiam zrozpaczony Gadu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgasiłeś czy się olej skończył i samo zgasło?

Wersje chyba trzy

1. Wtrysk się zblokował i zaczął lać jak opętany ??

2 Zassanie oleju przez turbo i kopyto w silniku

3. Zassanie oleju przez turbo i zatarcie silnika

a

elektryka w sumie to nie wiem czemu tak jest ale gdy u mnie padły wtryski tez się elektryka poblokowała ,nie dało się odpalic zamkać pewnikiem żabojady wymyśliły jakąś blokade rozruchu by niewykończyć całkiem auta.

Ostatecznie gregs0n pewnikiem prawdę mówi.

Edytowane przez Obiboc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!