Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane CC do sprawdzenia. Katowice


eXePL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Widzę, że tutaj mocna grupa ze śląska więc pytam o poradę:

Planuje kupić cabrio i wpadła mi w oko wystawiona dzisiaj Meganka:

http://otomoto.pl/renault-megane-C33139155.html

Opis i wygląd jak najbardziej OK. Jestem z Katowic więc podjechać i zobaczyć to nie problem. Pytanie co sprawdzić i czy ewentaulnie może ktoś już oglądał ten samochód?

Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ...przód walony albo właściciel sam sobie lifting zrobił ,źle spasowany przedni zderzak brak zdjęć komory silnika poza tym różne odcienie lakieru na całym aucie . Cena dosyć niska można podjechać obejrzeć. Jeżeli sprzedający jest właścicielem w dowodzie rej.to można powiedzieć po numerach rej że jeździł nim parę lat co można uznać za plus. A i jeszcze jest to model Ph1

Edytowane przez Wydma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie oczekuję od samochodu który ma 10 lat, że nie miał żadnych przykrości nawet parkingowych.

Myślę czy właśnie nie podjechać i sprawdzić a jak mi spasuje wyposażenie i nie będzie jakiś strasznych uszczerbków podjechać do pietrzaka aby go podpieli pod komputer i dobrze przetrzepali. Nie wiesz może ile taka przyjemność kosztuje? Na co w silniku zwrócić uwagę?

 

Znalazłem również to ogłoszenie, wystawione za 17000 ale chyba się nie sprzedała co też daje do myślenia. DO tego zastanawiam się czy w opisie jest błąd i ma dwie karty czy posiada niestety tylko jedną.

 

Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej eXePL. Ja oglądałem ten samochód. Obecny właściciel nie ukrywał że auto było uderzone. Sam nie wie dokładnie jak ale na pewno z boku (porównując szyby) i po przednim zderzaku widać że z przodu również - stało się to jeszcze zanim go kupił. Samo wrażenie z jazdy dość dobre. Jeśli chodzi o silnik, hamulce i generalnie prowadzenie to miałem lepsze wrażenia niż w egemplarzach za ponad 18000 zł. W komorze silnika nie brakowało żadnych maskujących plastików. Skóra też mnie zaskoczyła bo jest w bardzo dobrym stanie. Jedynie w czasie jazdy z zamkniętym dachem było dość głosno słychać dach na nierównościach oraz jakiś ocierający plastik w czasie kręcenia kierownicą. Auto jest w Polsce od 2011 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cięcie

 

Dzięki za odpowiedź;)

Czy z takim dachem da się coś zrobić czy raczej jest to wina tego, że auto było uderzone i nie da się tego spasować?

Czemu się nie zdecydowałeś, przez to co napisałeś?

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.13 – cytowanie Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam kilka kilometrów od tego auta i chciałem je zobaczyć na żywo. Generalnie szukam czarnego ze skórą, bo ma w sobie to coś, ale to pojechałem zobaczyć z uwagi na bliskość i ewentualny zakup, jeśli mimo wszystko by się spodobał. Nadal uważam, że czarne są ładniejsze, ale ten egzemplarz może przy tej cenie być wart zainteresowania, jeśli faktycznie coś da się z tym dachem zrobić. No i oczywiście po pozytywnej weryfikacji na jakimś warsztacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam

 

Jako, że Katowicka meganka się sprzedała, w oko wpadł mi ten model:

http://otomoto.pl/renault-megane-gaz-klima-alumy-6-biegow-cabrio-C33190680.html

Gaz to dla mnie niesamowity plus, jasna tapicerka również.

Ktoś może coś słyszał, wie? Wiem, że człowiek zajmuje się handlem samochodami.

Pozdrawiam,

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać auto malowane na około różne odcienie lakieru ,plamy na przednich siedzeniach , styrana kierownica inna gałka biegów (powinna być w kolorze tapicerki) brak zaślepki konsoli przy nogach pasażera ,brak 3 dekielków felg aluminiowych uchwyty drzwi w tym przypadku standard oraz deska rozdzielcza z polifta ...moim zdanie m olać to CC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

http://otomoto.pl/renault-megane-piekna-cc-karmann-zobacz-C33482871.html

 

co sądzicie na temat tego okazu? Byłem oglądać i na prawdę poza brakem podgrzewanych siedzień nie ma miałem się do czego przyczepić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

błyszczy się jak psu jajca ;) z opisu wynika, że sprzęgło będzie do wymiany, bo obcasami się jeździ. Chociaż moja żona akurat zarzeka się, że w obcasach jeździ się lepiej.. nie wiem, nie próbowałem. Aha, no i trza cło opłacić, bo to SO z zagranicy..

a tak po za tym, wydaje mi się, że cena jest adekwatna, brak skóry, przebieg niski jak na diesla, ale może może.. może być dobra sztuka. Szkoda, że niema zdjęć z pod maski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mówił, żona mało jeździła bo się bała, że zarysuje. Poza tym nie generalizujmy;)

Pod maską oglądałem, ale w sumie tam mało co widać a i ja średnio się w tym orientuje. Bark skóry to dla mnie plus. Na SO cło jestem gotowy, trudno.

W środku mega zadbany, widziałem faktury kupna na której był przebieg, oraz wyciag z ASO (sprzed kupna) i wszytko wyglądało całkiem OK. Do tego miał 'ksiązkę' w której miał rachunki i wszystkie naprawy jakie robił. Wiadomo, że to można sobie zrobić samemu ale... Oglądałem pare samochodów i ten wydaje mi się na prawdę fajnie utrzymany. Poza tym i tak pewno wezmę go na ASO do sprawdzenia, bo to nie jest super duży koszt.

 

Najbardziej obawiam się tego diesla ale im więcej czytam tym mniej się obawim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!