Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Bardzo proszę o opinię na temat autek


Hadez

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Bedę bardzo wdzięczny za kilka szczerych słów na temat tych oto maszyn:

1. SCENIC 1

2. SCENIC 2

Chciałbym kupić autko na kilka dobrych lat i od razu "zagazować" po zakupie lub kupić już z gazem, ale ciężko mi spotkać coś w okolicy.

Trochę się zakochałem w tych Sceniorach, ale każdy z boku mi to odradza, że się psują, itp.

Trafił sie jeden w automacie do obejrzenia, ale się waham, ponieważ nie jeżdziłem nigdy automatem...

Postwiłem na benzynę, sporo jeżdżę ogólnie i chciałbym w miarę ekonomicznie to robić, dlatego decyzja o gazie.

Potrzebuję ładownego i przestrzennego samochodu, szukałem C-Maxa, Tourana, ale mam jednak słabośc do Scenica II i ograniczony budżet...

Mój budżet to około 15000zł-17000zł na samochód, zagazowanie i opłaty.

Jak każdy, chciałbym wydać dobrze te pieniądze, ponieważ to niemałe oszczedności.

Dlatego będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam serdecznie,

Seba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nr 1:

-ładna wersja;

-trudno określić przebieg bo zdjęcia wnętrza zrobione umiejętnie ale nie od strony kierowcy, więc nie wiadomo jak wysiedziany fotel;

-z tego samego powodu nie widać wyłóącznika ASR;

-dywaniki sobie poszły;

-w przebieg nie chce mi się wierzyć, szczególnie patrząc na cenę.

 

Nr 2:

-listwy w kolorze nadwozia, ktoś go tuningował;

-dwie popielniczki, więc pewnie właściciel niepalący ;)

-znowu przebieg...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kolego pizza :-) Zawsze to jestem mądrzejszy o kilka rzeczy. Nakierunkowałem się na tego pierwszego, znajomi znają handlarza i mówią, że jest w porządku, ale ciężko i tak zaufać komuś takiemu. Szukam dalej, ale w mojej okolicy cieżko coś dorwać. Pozdrawiam! Seba

 

EDIT:

Znalazłem jeszcze taki egzemplarz i bardzo proszę o wstępną ocenę, ponieważ jakby wszystko było ok to bym go kupił:

 

Scenic z Chełma

Edytowane przez Hadez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!