Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

NIEsprzedam Wkład lusterka podgrzewany do Renault Scenic I


qba_pl

Rekomendowane odpowiedzi

Musiałem szybko kupić wkład, by bezpiecznie po kolizji wrócić do domu. W pobliskim Inter Carsie poprosiłem o asferyczny wkład lusterka do Renault Scenic I. Sprzedano mi bubla z przesuniętym mocowaniem (wada chyba fabryczna bo taki odlew) tak że wewnątrz obudowy haczy i nie da się w pełni nim regulować. Zamiast lustra asferycznego takiego jak w oryginale, tu jest jakieś dziwne powiększające, ale z ogromnym martwym polem. Żadnego załamania niwelującego to zjawisko (choć pionowa linia ładnie jest namalowana).

 

Wysłałem w tej sprawie maila do centrali firmy i cisza.

 

Zastanawia mnie ile jeszcze bublowatych i niebezpiecznych części wprowadzanych jest legalnie doobrotu

 

NIEsprzedam:

http://allegro.pl/show_item.php?item=4355935115

Edytowane przez qba_pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym próbował reklamować bezpośrednio u producenta.

Odesłać, niech sobie to w obudowę wstawią i ocenią wykonanie, oraz co w zwierciadle widać.

Wiele firm zaleca by nie zgłaszać reklamacji do sklepów pośredniczących w transakcjach ale bezpośrednio do producenta, serwisu się zgłaszać, co przyspiesza czas naprawy i kontakt odnośnie opisu usterki i rozwiązania problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że na opakowaniu jest tylko napis BLIC. Na stronie Inter Carsu wyczytałem że to ich marka, dlatego też napisałam do ich centrali.

Niech moja aukcja będzie przestrogą dla ludzi poszukujących zamienników i zastanawiających się nad tymi z firmy BLIC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba ogólny problem z wkładami do lusterek. Do poprzedniego samochodu kupiłem w Norauto i... nie chciało się zmieścić w obudowie lusterka. Było o kilka milimetrów większe. Na szczęście montaż robiłem na parkingu pod norauto, zawołałem pana sprzedawcę. Też przymierzał i nic z tego nie wyszło i zaraz zwrócił mi kasę.

Nauczony tamtym doświadczeniem, gdy padło mi podgrzewanie w lusterku w SII - już nie kusiłem się na allegrowe zamienniki po 50-60 zł - tylko wolałem zaraz kupić w ASO. Co prawda cena to 150zł - ale.... pasowało idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to koniec końców u siebie zamontowałem oryginał. Pasuje z przedliftowego Scenica i na szrocie w Radostowicach zapłaciłem całe 10 zł od sztuki (kupiłem sumie 3 na "w razie w")

Edytowane przez qba_pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości .. Mają tam też cos do nowszych scenioli??

Kilka razy jechałem tamtędy ale zawsze w weekendy i trudno było zapytać czy Renówka to tylko przypadek, czy mają coś więcej.

Meganek i scenioli w regionie od groma, a szrotów jak na lekarstwo.

Masz może jakiś namiar telefoniczny do nich??

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest jeden Scenic II ale już bez silnika i trochę rozszabrowany już w środku. Kolor srebrny.

Od zeszłego razu (jakieś pół roku temu) to tam jest 3 razy więcej aut.

 

Telefon mało Ci da bo tam jest samoobsługa. Jak se znajdziesz i wymontujesz to jest Twoje. Oni tylko niektóre rzeczy mają już na gotowo wymontowane do sprzedaży od ręki. Wymontowane przez klienta części dość tanio wyceniają, a też potargować się można.

Szrot jest w Radostowicach na drodze z Żor do Pszczyny.

Oto ich strona: http://zlomowisko.info/

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!