Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich mam taki problem, że za siedzeniem pasażera jest mokro od czego to może być. Początkowo myślałem, że to jest od klimatyzacji, ale sprawdziłem na środku ten gumowy wężyk, że może zapchany czy coś ale nie jest wszystko dobrze z tym wężykiem jest co wychodzi pod spód samochodu do odprowadzania wody klimatyzacji.

A teraz już nie wiem jak może być przyczyna że ta woda tam jest.

Może ktoś miał taki przypadek lub coś wie na ten temat i podrzucił by coś

Pozdrawiam

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam

A sprawdzałeś czy na pewno schodzi Ci woda tym wężykiem, bo jeśli tak to nie mam pomysłu, ale jeśli nie to problem może być związany z filtrem przeciwpyłkowym czy jak inni go nazywają kabinowym. Możliwość jest taka, że w rejonie tego filtra lubi zebrać się często sporo liści i potrafi zapchać odpływ zaraz za filtrem w kierunku tego odpływu który prowadzi pod spód auta. Ja raz w roku przy okazji zmiany tego filtra gdzie muszę ściągnąć schowek, wyciągam rurkę która schładza tenże sam schowek i próbuje zobaczyć czy się woda nie zbiera przez otwór po rurce. Zawsze też prewencyjnie przedmuchuję kompresorem rejony filtra oczywiście przy wyciągniętym filtrze, staram się dotrzeć jak najgłębiej. Miałem problem z zalewana podłogą os strony pasażera, teraz od kiedy stosuje mój patent nie mam jak na razie problemu, choć sprawdzam co jakiś czas czy jest schowek w podłodze suchy. Niestety patent w tym modelu do d... y jak i kilka innych też. Nie wiem czy to u Ciebie pomoże ale może warto tam zajrzeć.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!