Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane 1.6 RT umarł... Pomocy


deephouse

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam zepsuty (prawdopodobnie) plywak w baku, i nie widze ile mam benzyny, zalozylem do tego gaz sekwencyjny i dolewam beny "na czuja", bo jak kazdy wie sekwencja potrzebuje troszke benzyny zeby podgrzac silnik zanim zalaczy sie gaz. Dla bezpieczenstwa zawsze mam 2 litry w kanisterku w bagazniku. Do rzeczy wiec... Dzisiaj jade sobie do tesco (silnik zimny - pracuje na benzynie), nagle zaczelo szarpac autem, mysle wiec: konczy sie benka. Zatrzymalem sie bo byla mozliwosc, silnik sam zdechl. Wlalem 2 litry z bagaznika, odpalam silnik, a tu nic... Kreci kreci ale zaskoczyc nie moze. Kilka razy tak mialem ze zalalem nawet litr i silnik zaraz zaskakiwal, dojezdzalem do stacji i tankowalem benzynke. Tym razem jednak kompletnie nic. Nie slychac w ogole zeby pompka paliwa zasysala benzyne przy przelaczaniu w pozycje zaplonu. Tylko kreci, kreci i kreci :-/ Zaraz zadzwonilem po kolege ktory przyjechal z 5 litrami benzyny, dolalismy wiecej w nadziei ze odpali, dalej to samo... Błagam pomozcie, auto stoi 600 metrow od miejsca w ktorym mieszkam i nie mam kompletnie pomyslu co na to poradzic... Mogla zatrzec sie pompka paliwa? Z gory dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym najpierw sprawdził bezpiecznik i przekaźnik pompy paliwa masz w puszcze pod maską potem dopiero pompkę, jeśli masz sekwencję to również możesz odpalić furkę na gazie tzw awaryjnie wg danych z instrukcji obsługi danej instalacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tej ludzie nie przekomarzać mi się deephouse, niestety nie planuję wyjazdu do rodzinki w tym tygodniu więc cię nie ściągnę a pomyśleć że pod koniec tamtego tygodnia byłem we wrocławiu ciężkim sprzętem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!