Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, proszę o poradę. Miałem dzisiaj ciężki dzień, który skończył się tym uszkodzeniem:

dsc00263gj7.th.jpg

Mam pytanie: da się z tym coś zrobić, czy tylko wymiana mi pozostaje? Jakie mogą być koszty doprowadzenia tego do stanu "pierwotnego" i gdzie ewentualnie w Poznaniu można tego dokonać? Będę wdzięczny za podpowiedzi. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszkodzenia nie są wielkie, nie ma się co martwić, najważniejsze, że konstrukcja auta nienaruszona i jest ciągle (tak przynajmniej wygląda) jezdne :(, Ja poszukałbym błotnika, nawet używki, ale całej (150-250 zł). Zderzak każdy początkujący lakiernik wypchnie Ci na gorąco i polakieruje, a plastikową wstawkę (chyba nielakierowana?) dokupisz lub pogodzisz się ze śladami kolizji na tej, którą masz. Nie znam cen w Poznaniu - domyślam się, że są wyższe niż u mnie, gdzie cała robota kosztowałaby góra 400 PLN + błotnik, który nota bene możnaby jeszcze łatać, ale moim zdaniem nie warto. Jeśli zechcesz kupić nowy błotnik (zamienniki od około 150 PLN), weź pod uwagę, że usługa raczej zdrożeje, bo trzeba go porządnie przygotować pod lakier, a używkę "tylko" zmatowić i polakierować. Głowa do góry ;-)

P.S: Tu masz blisko :), chociaż drogo (och, ci Poznaniacy :) )

http://moto.allegro.pl/item311295345_renau...wy_i_prawy.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Foot za słowa wsparcia i porady! Ukoronowaniem tego wszystkiego po wczorajszej nocy, jest jeszcze głęboka rysa przez całe tylne prawe drzwi zrobiona przez jakiegoś cenzura Załamać się tylko. Pozdrawiam

 

Rozumiem zdenerwowanie ale proszę cenzuralnie się wysławiać na forum - Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za moje emocje, ale na kilka samochodów, które "zaliczyłem", w żadnym nie miałem najmniejszej stłuczki czy większej rysy. Tym bardziej się człowiek zdenerwuje jak ktoś świadomie zniszczy czyjąś własność.

 

Prezesie ocenzurowane przecież było - ślicznie wykropkowane :(

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

a ktory rok masz scenika ? jak przed 2000' to mam blotnik i prawy i lewy. cena 250+ koszt ewentualnej przesylki. Blotnik jest caly nie naruszony, kompletny z demontazu, kolor czerwony. Jak potrzebujesz wiecej czesci to pisz. Mam caly przod. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!