Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Przebitka kabina - komora silnika


Rekomendowane odpowiedzi

może ktoś mi pomoże czy jest w komorze silnika jakieś miejsce zaślepione i nie wykorzystane żeby przeciągnąć wiązkę elektryczna z komory silnika do okolic kolumny kierownicy , walczyłem dzisiaj żeby dostać się koło wiązki głównej ale nie ma tam miejsca jakiś plastik biały jest i wkoło gumowe uszczelnienie ale nie mogę się przebić a boje się wiercić, widziałem że ciągnie się tak zasilanie do wzmacniacza wierci się tam ??? nie chce czegoś zepsuć może ktoś pomoże mówimy o wersji coupe

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.7 - logika wypowiedzi

Krzychu

Edytowane przez Krzychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez kiedyś walczyłem z tym ale sobie w koncu dałem spokój co by czegoś nie popieprzyć. Kabel z aku pociaglem przez nadkole, przy zawiasach drzwi od kierowcy przez zaspelke wyciaglem i potem w uszczelke i do wewnatrz auta, pozniej w progach itd. Fakt ze widać to jak sie drzwi otwiera ale zaoszczedzilem na czasie i kosztach gdybym cos uszkodzil przebijając sie przez komore.

Ale jak juz dojdziesz do tego to sie pochwal bo sam jestem ciekaw gdzie sie dostać i ile z tym roboty. :rolleyes:

 

 

lapka2.gif

Regulamin pkt.

5.6 - pl-literki

5.7 - logika wypowiedzi Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie tak patrzyłem przy drzwiach bo tam pełno miejsca jest tak jak napisałeś :), ale jeszcze raz rozbiorę to ustrojstwo i poszukam przy głównej wiązce miejsca na przebitkę. A może się orientujesz jakiej grubości jest przegroda ?.

Edytowane przez siwerson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można przedostać się nadkolem i potem przewiert z nadkola do słupka na wysokości wiązki drzwi i potem wychodzimy razem z kablami od drzwi - zalecane przejście przez renault przy instalacji PDC

Czujniki przód Scenic III.pdf

Edytowane przez cinas_
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cinas_ wielkie dzięki za ta instrukcje bardzo pomogła, jest super przejście pod nadkolem , jedno co mogę dodać to że nic nie trzeba wiercić. Od strony kierowcy są dziury do zatrzasków ze wzmocnienia otwierania maski przez które bezproblemowo można przeciągnąć sporą ilość przewodów , a pod nadkolem był zaślepiony otwór . Jeszcze raz dziękuję za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!