Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

System rozpoznawania mowy/sterowania głosem


Rekomendowane odpowiedzi

Jak jest z działaniem systemu rozpoznawania mowy w Waszych autach? U mnie nie działa lub nie wiem jak to aktywować. System r-link. Przy kierownicy przycisk do aktywacji systemu, a po naciśnięciu pojawia się tylko komunikat, że system się jeszcze ładuje czy coś takiego. Według instrukcji po naciśnięciu powinien przejść do menu systemu rozpoznawania mowy, a u mnie tego nie ma. Dodatkowo nie mogę nigdzie znaleźć tego programu w menu r-linka. HELP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrcze nie widziałem tego nigdzie. Jest coś odnośnie języków w menu, bo tylko niektóre oferują opcje komputerowego głosu do rozpoznawania mowy właśnie ale wybrałem specjalnie język angielski dla tych komunikatów i nadal nic:/

Czyli ogólnie czekamy na jakąś aktualizację.

Dzięki za info.

 

EDIT:

Zmieniłem język na angielski i działa:)

Jeszcze raz dzięki za podpowiedź:)

Edytowane przez deejayslonio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Szanowna Pani,

dziękuję za kontakt z Działem Obsługi Klienta Renault.

Odpowiadając na Pani pytanie, uprzejmie informuję, że na chwilę obecną nie ma takiej aktualizacji i nie jest planowane wprowadzenie języka polskiego do systemu R-Link. Wybieranie głosowe dostępne jest jedynie w systemie R-Link 2.

Debilizm, po drugie jaka Pani -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

A doczytałeś czy w Polsce działa w R-linku rozpoznawanie mowy?

*Funkcja poleceń głosowych nie jest aktualnie dostępna w j.polskim

A gdzie to pisze?

 

Dodano: 05 maj 2016 - 15:07

A to po co w instrukcji jest opis w języku POLSKIM jak z rozpoznawania mowy korzystać????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No bo jak tacy jak ty nie będziecie się dopominać o swoje to Renault nigdy nie będzie wspierało języka polskiego....

 

Dodano: 17 maj 2016 - 22:19

Zmień sobie na język angielski to Ci będzie działać, Polskiego nie ma i nie będzie w R-Link. W nowej meganie może i już jest i działa ;P

 

A czytałes w instrukcji obsługi "Instrukcja może zawierać również opis funkcji mających się pojawić w najbliższej przyszłości" więc wybieranie głosowe powinno się pojawić jednak jeżeli nie będziemy się o niego dopominać to Renault nas oleje i tego nie zrobi NIGDY

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ten się śmieje kto sie śmieje ostatni.........

Ja tam swoje osiągnę

 

Dodano: 04 lip 2016 - 16:29

Papuga :!:

Dziękuję . Ja właśnie dziś odebrałem odebrałem od dealera należność za brak wybierania głosowego a wy dalej dajcie się robić w balona i zbywać........

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.13 -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!