Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane II 2.0 16v Jak znacząco podnieść moc silnika


Adramelek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nie chcę sprzedawać obecnego samochodu ponieważ mi się podoba, jest też bardzo zadbany wewnątrz jak i na zewnątrz, posiada niemal pełen pakiet wraz ze skórą w środku, do tego chciał bym jeździć niepozornym samochodzikiem z dużą mocą którą mogę uwolnić w razie potrzeby :)

Co według was można zrobić aby było dużo lepiej, w grę wchodzi nawet wymiana silnika na inny, oraz czy jest jakaś firma w Polsce która mogła by się tym zająć?

Jeśli chodzi o zawieszenie to robił bym w następnej kolejności bo wiadomo duża moc to trzeba było by usztywnić itd.

Jeżeli ktoś ma jakieś pomysły to chętnie z nich skorzystam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najtaniej i najprościej to będzie przełożyć silnik od sporta - nie wiem czy też nie będzie trzeba skrzyni, półosi, wydechu.... hmm, nic więcej mi do głowy nie przychodzi. Dalej musiałbyś robić hamulce. Drogi kaprys masz ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 4k eur zaczynają się już sporty, myślę, że z budżetem 5k możesz coś zadbanego wyrwać. Moim zdaniem lepsza opcja niż upychanie kasy w wolnossące 2.0 które nigdy rajdówką nie będzie - taka moja opinia, a zrobisz jak zechcesz.

 

Dodano: 23 sty 2015 - 15:41

Przykład pierwszy z brzegu :

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/renault-megane-renault-megane-sport-wetzlar/204162204.html?lang=de&pageNumber=1&__lp=18&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=20700&makeModelVariant1.modelId=17&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minPowerAsArray=147&minPowerAsArray=KW&minFirstRegistrationDate=2003-01-01&negativeFeatures=EXPORT&noec=1

70 tys na liczniku, pierwszy właściciel, bla bla bla....

Auto stoi za 4400eur, do oddania pewnie za 4000 co po dzisiejszym kursie daje niecałe 17 tys, do tego jakieś tam opłaty - 19 tys zł. Nie wiem co tam ujeżdżasz i co byś za to dostał ale pewnie z 10k lekko = za 9 tys masz na gotowo fajną zabawkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z gówna bata nie ukręcisz, niestety. To nie 2.0T

 

Dodano: 25 sty 2015 - 13:19

Najlepsza opcja sprzedać i kupić coś mocniejszego, nie ma sensu się bawić w żadne przekładki, raz, że kasa, dwa ciężko to potem sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!