Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakup scenica


Szybki54

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nr 1:

-nisko przód, wysoko tył, dziwnie mi to zawieszenie wygląda;

-wgniecenie lewego progu pod drzwiami kierowcy;

-brak wieszaka rolety w prawych tylnych drzwiach;

-ma ESP;

-mam jakieś niejasne wrażenie żeby dokładnie obejrzeć przy oględzinach tył (klapę bagażnika, zderzak itp). Nie potrafię dokładnie sprecyzować co, ale coś mi tam nie pasuje... Dziwne ustawienie tylnej wycieraczki (za wysoko), brak naklejki ELF na tylnej szybie...

 

Nr 2:

-brak osłony przegubu prawej wycieraczki;

-do dokładnego przyjrzenia się pasowanie tylnych lewych drzwi i tylnego błotnika tuż pod linią szyb;

-powgniatany prawy próg na wysokości środkowego słupka;

-nieoryginalne radio;

-brak zapalniczki w gniazdku;

-nie wiem czy opony nie są o zbyt niskim profilu (205/55 a powinno być 205/60R16).

 

Nr 3:

-ciekawy układ z lusterkami ;)

-brak zaślepki ucha holowniczego z przodu, samo nie wypada;

-jakoś kombinowane pióra wycieraczek;

-SERVICE daje po oczach a jest po obsłudze technicznej, łaaaa, to u kowala ją robili?

-nieoryginalne radio;

-kierownica i fotel kierowcy we wspaniałym stanie, jak na 166000 km. wręcz idealne...

-podgrzewanej przedniej szyby nie ma bo mieć nie może;

-przód nisko siedzi, koła w negatywie;

-na zdjęciu lewego przedniego koła (nr 9) widać że na dole przedniego zderzaka/nadkola brakuje jakiegoś elementu, dolnej osłony?

Jakoś przemawia do mnie: stanowczo nie oglądaj... ale to moje zdanie. Ty rób jak uważasz.

 

Nr 4:

-chyba niedawno wymieniał tylne sprężyny, tył wysoko a przód siedzi...

-pomylił KM z kW w opisie;

-zamów go kurierem, tylko za 100 zł ;)

Jak dla mnie można obejrzeć, mało zdjęć, ale nie wygląda na picowanego do sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakich miejscach i jakie naklejki powinny być w scenicu II (1.9),bo też jestem na kupnie :)

 

Kolego Szybki54, o swoich zakupach auta nie piszemy w temacie innego użytkownika forum. Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia naklejek znajdziesz w tym poście: http://megane.com.pl/topic/42910-zakup-ph-i/page__view__findpost__p__329584

Zwróć uwagę, aby te zewnętrzne wyglądały podobnie (były pożółkłe). Jeśli tak nie jest, to znaczy, że coś któraś była wymieniana i trzeba się wtedy dowiadywać z jakiego powodu tak było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!