Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Uchwyt cięgna zewnętrznej klamki!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niedawno nabyłem megane 2000r, 1.6 16v(po lift). Świadomy tego że para drzwi się nie otwiera. Wczoraj rozebrałem je i okazało się że brakuje jednego małego lecz niestety ważnego elementu. Stąd pojawia się moje pytanie gdzie go dostać(pomijając złom bo Ci nie chcą sprzedać tego elementu lecz całą klamkę) ten element?

Czy można go jakoś zastąpić, a jeśli tak to czym bo nie mam pomysłu. Jeśli był taki temat BARDZO proszę o link i przepraszam za powielanie go.

 

Z góry dziękuje i pozdrawiam!

 

PS. Żałuje że tak wygląda mój pierwszy post ale po prostu nie mam już do tego siły...

Nie wiem też czy dobrze nazwałem temat, bo szczerze mówiąc nie wiem jak się nazywa to "coś". :(

post-80055-0-87160600-1426900749_thumb.jpg

Edytowane przez Ekonomista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 4 miesiące temu...

Cześć, dziś borykałem się z tym samym problem w lewych, tylnych drzwiach. W moim przypadku zaznaczony na obrazku na czerwono element (pręcik plastikowy) był naderwany, w związku z czym klamka zewnętrzna przy każdorazowym mocniejszym pociągnięciu wypadała. Zatem byłem w stanie klamkę połączyć z zamkiem i trzymała się - ale tylko na sucho. W moim przypadku wzmocniłem całość drobnymi paskami srebrnej taśmy, połączyłem miejsce na klamce, w które wchodzą zaznaczone na czerwono pręciki plastikowe, ze śrubeczką wychodzącą z zamka. Trzaskałem drzwiami, szarpałem za klamkę - póki co działa :-)

Edycja po miesiącu: Nie jest to trwałe rozwiązanie. Znów mam niedziałającą klamkę.

Edytowane przez pitekman
Jednak nie działa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!