Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Scenic 2,0 Lubliniec


Jacek 1980

Rekomendowane odpowiedzi

"najbogatsza wersja wyposażenia „Dynamique luxe”, posiada ona dosłownie wszystko co potrzebne jest do wygodnej, szybkiej i bezpiecznej jazdy na długich dystansach", w wyposażeniu tempomat, a gdzie ten tempomat na kierownicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trzeba trochę zwiększyć budżet ;-) wyszukałem cuś takiego http://otomoto.pl/renault-grand-scenic-ii-2-0-135km-xenon-panorama-alu-skora-navi-C36551785.html wygląda całkiem ok, tylko mam pyt: czy takim autem jest sens dziennie wozić się do pracki, czy jest to auto raczej do dłuższych wojaży, bo może niepotrzebnie takiego szukam (ale podobają mi się w ch...;-p)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zwykłego 1.6 16V i dziennie robię max 14 km :) do pracy i żłobka :) plus 2, 3 razy dłuższy wypad czyli wczasy itp. i jest spoko. Ponoć te silniki 2.0 wcale aż tak dużo więcej nie palą niż 1.6, ale to już musi ci powiedzieć ktoś kto taki silnik posiada. Z tego co widzę to przesiadasz się z Megany I tak jak ja. Różnica jest kolosalna ale sam musisz ocenić.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-wysoko stoi tyłem;

-nie ma ESP;

-pięciomejscowy mimo ze Grand.

 

Z własnego podwórka, powtórzę po raz kolejny: mam dwa SII: krótkiego 1.6 16V z 2006 r. (od nowości) i długiego 2.0T z 2007 od 2010 r. Różnica w spalaniu w mieście rzędu 1-2 l/100 km. (jak już utknę w wielkim korku średnie spalanie leci gigantycznie w górę, ale przynajmniej w moim przypadku nie jest codzienność), komfort jazdy nieporównywalny w mocniejszym, już szczególnie na trasie. Koszty serwisowania porównywalne (może 2.0T trochę wyższe ale nim dobijam znacząco więcej przebiegi więc i serwis częściej i zużycie większe). Jeżeli poszukujesz samochodu to sugeruję szukać takiego z większym silnikiem-w tych samochodach to nie jest różnica między 1.4 a 3.5 V6 tylko między 1.6 a 2.0 (ewentualnie 2.0T ale ich jest mało) czyli spalanie będzie niewiele większe, różnica w kosztach ubezpieczenia to już indywidualna sprawa, ale raczej też nie gigantyczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!