Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Alu Felgi R16 lub R15 Renault Megane I 96 1,4


Rekomendowane odpowiedzi

Witam w tym tygodniu kupuje Alu felgi ponieważ mam Stal i zimowe ;/ Chcę kupić felgi R16 Lub R15 Tylko nie wiem jakie ET Felgi do tych rozmiarów nigdzie nie znalazłem i dodatkowo przy r16 i r15 jaką mogę maksymalną szerokość opony włożyć żeby o nić nie obcierało itd no i wysokość ... tak a by pasowało bez żadnych Przeróbek, dystansów itd a Renówczka to megane 1,4 55 KW Silnik Energy Renault z 96 r :) Proszę o pilną odpowiedz, tematy były podobne ale nie znalazłem odpowiedzi na swoje pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem już wcześniej na to ale tu są podane seryjne i felg nie będę na pewno kupował od renaulta bo nic nie ma ładnego i chce kupić 16 lub 15 co do wysokosci to zapewne 50 ale nie wiem jaką szerokość opony maxymalnie mogę dać żeby o nić nie obcierało, ale jednak odpuszczam 16 za mały silnik więc będa chyba 15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu są podane seryjne i felg nie będę na pewno kupował od renaulta

A co to ma wspólnego, że nie są od renufki. Masz specyfikację, rozmiar felgi, i taką musisz kupić.

nie wiem jaką szerokość opony maxymalnie

Każdy producent auta podaje jakie felgi i opony mogą być użyte w konkretnym modelu, na taki komplet otrzymuje homologację. Nie bardzo rozumiem po co tak kombinujesz? Skoro chcesz mieć 16, nie ma problemu, poszukaj felg z rozstawem śrub, szerokością i ET, nie będzie problemu. Do tego dobierz oponę o szerokości i średnicy zalecanej opony, i po sprawie.

Jak się uprzesz to wsadzisz 17", ba nawet 18", nie ma to nic wspólnego z mocą silnika zamontowanego w samochodzie. Obawiam się jednak, że na naszych wspaniałych drogach szybko takie felgi zniszczysz, nie wspomnę o komforcie jazdy.

Dla jasności, jestem przeciwnikiem wszelkich dystansów itp. Bardziej zależy mi na bezpieczeństwie niż wyglądzie auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiem ale np kupie felge 7 calową i okaże się że przy skręcie dostawi mi o coś i będzie obcierać, a nie chce pokować dystansów... Tutaj znalazłem fajne felgi http://allegro.pl/kola-felgi-felga-tsw-15-4x100-renault-kpl-i5377802866.html et,rozstaw, otwór centrujący się zgadzała ale czy 195 wejdzie ? bo aktualnie mam 175/70/13

Edytowane przez Kamil52494
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!