Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

tuning grill'i w MII


DrNO

Rekomendowane odpowiedzi

gipsiarz, na szrocie z francuzami powinni miec. ja osobiscie mam dzieki pomocy jednego forumowicza, i moze (jak wreszcie sprawdzi :]) bedemial tez dolne, bo je chyba tez przerobie...

 

a dzis tylko tyle namajstrowalem :/

 

krat29_s.jpg

 

krat30_s.jpg

 

krat31_s.jpg

 

krat32_s.jpg

 

jedna siatka jest juz ostatecznie przycieta, pozaginana i gotowa do wklejenia. druga jutro rano zostanie "oprawiona"

 

co malo widac, to jeszcze dzis uzupelnilem pare brakow w bocznych sciankach za pomoca szpachli, zeby siatka nie odstawala i bylo rowniej, zwlaszcza tutaj:

krat33_s.jpg

Edytowane przez DrNO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie Ty jeden ;P

 

------------------------------------------

EDIT: 19:25 20.02.2007

------------------------------------------

 

ok... dzis dokonczylem "budowe" czyli etap 4. zalapalen niestety troche opoznienia, to przez uczelnie, zaczela sie sesja poprawkowa i nowy semestr... przynajmniej ta ciezka i zajmujaca duzo czasu robote mam juz za soba :mrgreen:

 

obie siatki zostaly juz przyciete (druga dzis sie doczekala modelowania, a zaczalem wczoraj na uczelni w przerwach miedzy wykladami ;P) i wymodelowane pod ksztalt profili oryginalnych grilli:

krat34_s.jpg

 

krat35_s.jpg

 

potem, siatki zostaly przyklejone masa klejaca BOLL:

krat36_s.jpg

 

krat37_s.jpg

 

krat38_s.jpg

 

mam nadzieje ze do jutra to wyschnie i bede mogl pociagnac pierwsza warstwe farby :] potem tylko troche schniecia i kolejne warstwy, na koniec calosc nawoskuje recznie. moze wczesniej jeszcze pociagne bezbarwnym lakierem matowym... zobacze :)

 

------------------------------------------

EDIT: 19:25 20.02.2007

------------------------------------------

 

skleilo sie :)

krat39_s.jpg

 

czas na malowanie!

krat40_s.jpg

 

krat41_s.jpg

 

teraz dopiero wolno bedzie szlo... ;P

Edytowane przez DrNO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co dalej... Wsadź do samochodu. Zobaczymy jak wygląda. Mam takie 2 kratki ekstra. Może też takie zrobię jak będą fajnie wyglądać. Chociaż bardziej mi się podobają te od wersji Sport 2,0 . Ewentualnie fajny jest też ten nowy zderzak. Wymiana zderzaka + lampy tył. I mam M II ph II. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo po tankowaniu do myjni
byl taki film... "Nigdy w zyciu" chyba ze mnie sytuacja zmusi... ale juz wole jezdzic brudnym niz porysowanym ;P auto od nowosci tylko recznie myje i co jakis czas woskuje, tez recznie. tyle w tym temacie. a na retusze woda i gabka -8'C to troche zbyt extreme :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!