Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

tuning grill'i w MII


DrNO

Rekomendowane odpowiedzi

NIE JEZDZIJ TAM... najwiekszy syf z tego typu... jak juz to jedz na bulwarowa, a najlepsze sa na dwoch ARGE, jedna na przeciwko Tandety (i tam jest genialnie duzo miejsca na pucowanie i wcieranie autka - sam tam jezdze jesli nie myje przy garazu, ale praktycznie nigdy nie zalaczam duzego cisnienia - to tylko do nadkoli, nie na czesci lakierowane karoserii) druga juz na wielickej (troche dalej w lewo i trzeba nawrocic, kolo torow kolejowych, ale jest ciasno :/)

 

PS: jedziemy w offtopic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje przerzucic ten kilka postow o myjni do off. A swoja droga mialem przed meganka vw polo classic i jak umylem go w zimie to do auta juz nie wszedlem bo zamki zamrzaly. Dlatego tez meganke zadko myje w zimie a na automacie w wyjatkowych sytuacjach. Ale ja uwazam ze nikt nie umyje tak auta jak sam wlasciciel.

 

Zamierzam wymienic zderzak z przodu na faze II takze nie bedzie drobnych rysek. Chociaz wedlug mnie i tak sie drobnych podrapan nie ustrzegnie bo zawsze jakis pajac na parkingu przywali w nasze auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam że jutro niedziela... DeadLine zdjęć stylizowanego grilla...

LOL!!! pamietam pamieta, dzis jeszcze trwa imprezka imieninowa mamy wiec nic nie dzialam, jutro jak wroce, jeszcze za dnia, to postaram sie zalozyc na pare fotek :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i lipa... wlasnie wrocilem z garazu. pol godziny walczylem... niestety :/

 

w momencie jak przod auta podnosil sie na mcpherson'ach o jakies 5-10cm ciagnac za kratki... darowalem sobie, no cholera jasna :/ nawet probowalem podwazyc imbusem (mialem pod reka) ale nie chcialy wyjsc... jestem zalamany :/

 

w tygodniu jak bedzie cieplej i jasno jeszcze raz sprobuje... do oporu! byle zderzaka nie zlamac (juz dzis sie mocno wyginal :/)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaaa. To musicie odkręcić zderzak od góry i łapę do środka. Tam są takie zapadki na dole tej kratki. Możliwe że można ściągnąć od zewnątrz. Są 2. mniej więcej w 1/3 długości każda.

Podważacie zapadki i wyciągacie najpierw dół na zewnątrz i potem góra sama wychodzi.

 

Tak mi się wydaje. Bo kiedyś to rozkręcałem i mam na zdjęciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suchutki mi to pokazywal na zywo... najpierw dol kratek do przodu a potem wyjac bolce z gory zderzaka, ciagnac kratki w dol... ale cholera nie ida :/ mam wrazenie ze mam przyklejone, mialem wymieniany w aso zderzak, plastyki zostaly oryginalne... moze cos polamali i mi przykleili?... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!