Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

tuning grill'i w MII


DrNO

Rekomendowane odpowiedzi

jak ściągać kratki

wkładasz pomiędzy dolną część kratki a zderzaka coś płaskiego np. szeroki śrubokręt owinięty szmatką by zderzaka nie porysować, następnie podważasz kratka u dołu ma dwa zaczepy (będziesz je widział jak podważysz), musisz podważyć tak by wyskoczyły z dziur w zderzaku, nie bój się zderzak nie pęknie bo jest naprawdę baaardzo elastyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh wybacz mici.fox, mam taki zap....ol przez przeprowadzke i uczelnie ze glowa mala. snap pomogl i to sie chwali :) ja na razie rzeczywiscie utknalem w miejscu, ale zaczynam miec coraz wiecej czasu na majsterkowanie, jednak pierwsze jest mieszkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom i juz mam swój komplecik do zabawy, grill niestety zamiennik i widać że inny plastik gorszej jakości, ale co tam przecież i tak go "zmasakruje", snap, na tej aukcji koleś nie ma tego elementu co jest na zdjęciu moich zabawek zaznaczony na czerwono, jest to element który jest na górze tej szerokiej kratki pod rejestracja

post-3123-1195859731_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

snap, kupowałem to na allegro na dwóch aukcjach wsumie 100zł mnie to kosztowało z przesyłkami, grill nowy, reszta urzywana ale stan idealny Basenji, nie nie żadnych ramek itp... zamawiam na allegro czerwoną siatke jak mi sie nie spodoba czerwień to wszystko pomaluje na czarno :) całkowity koszt przeróbki myśle że ok 200zł

 

[ Dodano: 2007-12-01, 12:42 ]

Już wszystko jest teraz duuużo szlifowania...... :)

 

[ Dodano: 2007-12-09, 11:34 ]

dziury zalepione, blaszka aluminiowa + cyjanopan :)

post-3123-1195939032_thumb.jpg

post-1-1195939032_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Miałem wcześniej taka "zasłonkę" z plexi lakierowaną w kolorze nadwozia , ale ktos mi CENZURA.

Zasłaniam dół , bo mam wrażenie że szybciej robi sie cieplo , a w trasie nie stygnie przy prędkosciach powyżej setki . Przy mrozach np -10 , przy szybkiej jeździe widac jak spada temperatura silnika , robi sie zimno w kabinie i auto traci moc.

Ta zasłonka troszke poprawia sytuację.

 

Ktoś Ci to po prostu UKRADŁ. Nie zostawiajmy miejsca na domyślne słowa niecenzuralne. gojgien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!