Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

tuning grill'i w MII


DrNO

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Wyszło super. Jesze fajniej byłoby gdybyś całość pomalował w kolorze nadwozia, tak aby nie było wogóle czarnego.

 

PS. Zapomniałeś zmienić nr. rej na naklejce na przedniej szybie <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Wymieniłem na zime grile na standardowe i tak: wszystkie materiały do produkcji grila spisały sie super poza siatką wyblakła tak ze szkoda gadać no i trzeba pomalować od nowa spray_em na czarno bo juz sie zmył i ramki sie świecą jak psu ja... aaa ma być mat <ok> tak ze wszystko ładnie pięknie ale na jeden sezon no i walka od nowa.... ale jak sie kocha to sie zrobi :mrgreen: na dół nadal nie mam pomysłu nie wiem wciąż jak zdjąc ta kratke... moze ktoś ma juz jakieś doświadczenie w tym może jakieś foto instrukcje ktoś da ?? :P

 

[ Dodano: 2009-03-29, 13:49 ]

Nowy czarny grill na nowy sezon :P

post-3123-1233779476_thumb.jpg

post-1-1233779476_thumb.jpg

post-1-1233779477_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

No mnie też pokonała dolna kratka. Przez nią zarzuciłem robotę na całą zimę :/ Myślałem, że do Krzepic się wyrobię, ale zawsze coś wypadnie i się nie wyrobiłem... W chwili obecnej status moich przeróbek jest taki. Góra czeka na malowanie, boki ładnie wyrównane stara farba unicestwiona. Dół... niedokończony, jak widać:

 

krat47_s.jpg krat48_s.jpg

 

Osłonki halogenów czekają na szpachlę. Środek, muszę tylko dokończyć rzeźbienie kratki i ją wkleić. Teraz może to wygląda kiepsko, ale pomalowane na czarno będzie git <ok> Jeszcze się tylko zastanawiam, czy w "halogenach" całkiem nie wyciąć tych "żaluzji"...

 

Malować będę u lakiernika samochodowego, czarny mat.

 

Sądzę, że pierwsza połowa maja to czas kiedy grille zawitają na przedzie mojej megi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!