Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

kontrolka airbagu + servis


Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!!

 

Od jakiś 2 miesięcy palą mi się kontrolki poduszki i serwisu, dziś odłączyłem akumulator i sprawdziłem styki w kostkach pod siedzeniami, traktując je oczywiście odpowiednim specyfikiem. Rezultat - bez zmian styki były ok, komp nadal pokazuje błędy.

Dodam że kilka miesięcy temu coś pstrykało mi przy kierownicy oczywiiście w chwili kręcenia - czy to może być zwijacz taśmy ?.

 

Autko jest bezwypadkowe i nigdy nie było z nim problemu, co radzicie - czy odwiedzić serwis ?

 

Pozdrawiam

Mariusz

 

Megane 1.4 16V - 2002r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

a teraz moje pytanie .. mój kochany samochodzik był niewątpliwie bity i kłopot w tym że świecą się kontrolki poduszek i serwisu. po wyjęciu centralki sterującej poduszkami okazało się że była czymś zalana i nie nadaje sie do niczego . w związku z tym muszę ją wymienić (na używaną oczywiście ) . na ile centralki są kompatybilne ? tzn. czy centralka z sedana będzie (po zaprogramowaniu) działała w coupe ? i jeszcze jedno : czy centralka z rocznika '98 była taka sama jak te instalowane po '99 ? będę strasznie wdzięczny za pomoc .

pozdrawiam

Jako nowy user, powinieneś jeszcze mieć w głowie regulamin, który zaakceptowałeś przy rejestracji. Drugi, identyczny post poszedł do kosza. Za złamanie :) - Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karenin, jak już szukasz nowej (tzn używanej) to muszą być te same numery co na Twoim sterowniku. Nie wiem czy można je przeprogramować jeśli jest inny numer. Poszukaj na allegro gościa o nicku airbagserwis czy jakoś tak, ja u niego robiłem swój sterownik i jest wszystko w porządku. Mam do niego numer telefonu ale nie wiem czy mogę podać na forum, więc w razie czego pisz na pw lub gg.

Numer mojego sensora to 600 63 96 00 i wcale nie było łatwo go znaleźć więc dlatego wysłałem go do naprawy.

Oprócz sensora musisz wymienić oczywiście poduszki i napinacze jeśli był dzwonek z przodu :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!