Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

stuki w zawieszeniu (prawy tył) 2.0 IDE coupe


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od kilku miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem Meganki Coupe z 2000r z nie lubianym i przeklinanym przez wielu silnikiem 2.0 IDE.

Silnik odziwo sprawuje się bez zarzutów, więc nie w tym problem.

 

Jakiś czas po zakupie zaczęło odzywać się zawieszenie (mamy przecież piękne drogi), więc standardowo powymieniałem zużyte elementy przedniego zawieszenia i wszystko byłoby ok gdyby nie to, żę zostało stukanie z tyłu...

Po oględzinach okazało się, że tulejka w amortyzatorze ma luz i na dziurach stuka.

Pomyślałem nic tylko trzeba to naprawić i tak oto odwiedziłem wszystkie dostępne w okolicy sklepy motoryzacyjne (m.in. minimot czy intercars) i wszędzie słyszałem, że tylne amory do mojego autka są dość drogie.

 

Ale jak mus to mus trzeba kupić, tylko gdzie??? skoro nigdzie nawet nie mają możliwości, żeby je zamówić...

 

Stąd moje pytanie: czy macie może namiary na sklep w którym można kupić amortyzatory tylne do: renault megane coupe 2.0 IDE z 2000r???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to na pewno ten samochód, ale chyba dobrze wybrałem. Tutaj masz Monroe i TRW dostepne od razu http://www.4cars.pl/samochodowe/RENAULT,MEGANE,MEGANE_Coach_DA01_,2000,9007,Amortyzatory_i_sprezyny,Amortyzatory,0,0.php#top

Zawsze tam kupuje i nie mam problemów z częściami.

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje ślicznie kolego. Nigdy nie miałem styczości z tym sklepem, ale skoro go polecasz, to zaraz składam zamówienie. Zazwyczaj kupuję części w intercarsie, bo są dwa oddziały w moim mieście, ale tych amorków niestety nie mają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co Ci podałem to oni mają siedzibę tu w Łodzi dlatego ciągle kupuję, ale naprawdę nigdy się nie zawiodłem, a przy częstych zakupach dostaje się jeszcze punkty, które potem obniżają wartość kolejnych części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie u kolegi Pawła ceny są sporo niższe, ale tak bardzo się ucieszyłem, z podpowiedzi kolegi droopy, że od razu złożyłem zamówienie.

Oczywiście na bezpieczeństwie nie można oszczędzać i wybrałem firmę "monroe". I szczerze mówiąc już nie mogę się doczekać tej paczki, bo w Intercarsie powiedzieli mi, że nie mają możliwości zamówić tej części i może być problem ją kupić.

 

Dodano: 04 sie 2015 - 14:32

Amorki już przyszły, jak najbardziej polecam sklep www.4cars.pl ekspresowa wysyłka

 

Dodano: 05 sie 2015 - 12:53

Wymiana trwała nie co ponad pół godzinki, bez kanału, bez ściągania kół. Jedynie śruba z lewej strony na dole stawiała opór, ale trochę w przód trochę w tył i jakoś poszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!