Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zębatka silniczka recylkulacji


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie mam pytanie.Czy można dostać zębatkę od recylkulacji powietrza ta białą z linka.

Ktoś zdolny wyciąnął dobry silniczek recylkulacj i zgubił tą zębatkę i klapka stuka przy zamykaniu drzwi i bagarznika trochę to irytujące

thumb_hosting_zdjec_1411146282__wp_20140908_001_1594x1050.jpg

Proponuję zacząć od włączenia sprawdzania pisowni, Twoja ortografia jest powalająca

P_r_z_e_m_o

Edytowane przez P_r_z_e_m_o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można dostać zębatkę od recylkulacji powietrza ta białą z linka.

Przypuszczam, że może być problem. W ASO, jak jeszcze przed regeneracją napędu klapki o to pytałem, to odpowiedzieli mi, albo ja to źle zrozumiałem, że to jest to element silniczka i razem z nim można ją kupić, co wychodzi dosyć drogo. Przypuszczam, że najłatwiej o nią będzie na złomowisku samochodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W internecie na aukcjach nowe silniczki sterowania obiegiem sprzedawane są bez tej zębatki.Więc to musi być osobny element.

 

Dodano: 01 wrz 2015 - 18:01

O znalazłem takie kółeczko bedzie pasować bo mojego brak i nie mam do porównania

http://allegro.pl/kolko-silniczka-obiegu-megane-scenic-1-6-8v-2-0-i5127672768.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kółko z allegro ma zęby na całym obwodzie, a to które przedstawiłeś na zdjęciu zęby ma tylko na części obwodu (pod tym szerszym kołnierzem). Na allegro nie jest pokazana druga strona gdzie i nie widać jaki jest kształt otworu pod wałek silnika i to jest wg mnie istotne, bo część zębów jak będą przeszkadzały to można usunąć. Istotna jest też średnica i moduł zęba, ale to może być takie samo. Ja u siebie naprawiałem wyłamany ząb w kółku na klapce współpracującym z Twoim kółkiem i trochę ten układ zmodyfikowałem, aby nie było możliwości ponownego wyłamania zębów. Zdjęcia jak to ze sobą współpracuje gdzieś tu powinny być. Ostatecznie można zaryzykować te 20 zł i sprawdzić czy da się to wykorzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!