Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Brak chwilowego spalania


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Chciałem zapytać jaki może być powód że na moim kompuerze nie pokazuje mi chwilowego spalania?

Mam pokazane średnie jednak gdy zmieniam na manetce opcje to chwilwego w ogóle nie ma...

Auto kupiłem niedawno i dopiero teraz to zauważyłem...

Czy wychodziły megane w jakichś biedniejszych opcjach które tego poprostu nie miały? Byłem z autem u elektryka, twierdzi że na CLIP-ie nie widzi takiej opcji i że to może być coś z jakimś modułem przy silniku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda tak, jakby coś było namieszane w konfiguracji zegarów.

Auto czasem nie miało cofanego licznika?

Bo możliwe, że wtedy ktoś przy okazji wyciął spalanie chwilowe z opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cofanego nie, ale zamarzyło mi się aby wsadzić do auta radio z polifta (to które ma USB) - a auto przed liftem.

Radio gra, została też dodana nawigacja wraz z bluetooth (też gra/działa) tylko brakuje tego chwilowego spalania...

czyli elektryk musi szukać bo coś namieszał przy przekładaniu.. bede go ścigał

Edytowane przez qweluke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cinas_ elektrtyk twierdzi że jak podłącza się CLIP-em pod auto to na CLIP-ie nie widzi informacji o chilowym spalaniu, może tak być?

No i jeszcze licznik.. w poliftach zamiast cyferek ze spalania jest pokazany pasek postępu, czy to może być problem? Wcześniej (po zmianie radia - gdzie była potrzeba zmiany części instalacji w samochodzie) licznik wariował. Na zmianę pokazywał np. że poziom paliwa jest do połowy baku zaraz potem że rezerwa i znów połowa a reszta wskaźników migała jak na choince... Potem to jakoś poustawiał i jest ok tyle że nie ma tego chwilowego spalania... Facet twierdzi że to może być wina jakiegoś modułu wtrysku przy silniku i że on albo się uszkodził albo nie ma takiej opcji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!