Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Palą sie dwie kontrolki: hamulec i olej


(scenic)Tomasz

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.

Mam poważny problem posiadam Renault megan Scenic I rok produkcji 1999 1.5 16V - zaczęły mi świecić równoczesnie dwie kontrolki hamulec i olej. Jak przekręcam stacyjkę to pokazuje mi na wyświetlaczu że OLEJ jest OK - nawet sam sprawdzałem kilkakrotnie i na bagnecie też jest ok a kontroli dalej się świecą. Na początku kontroli równocześnie zapalały się tylko jak jechałem na luzie czyli na wolnych obrotach jak przygazowałem to się gasiły i ponownie zapalały a teraz palą się na okrągło.

 

Proszę o jak najszybsza pomoc, może ktoś miał już taki problem. Pozdrawiam. :-|

 

-----------------------------------------------------

W tym miejscu znajdowało sie upomnienie za nie przestrzeganie postanowień regulaminu, w kwestii multipostowania. (Ostatnio zmieniony przez gojgien Wczoraj 22:48, w całości zmieniany 1 raz) Wczoraj, 3 posty o takiej samej treści poleciały do kosza.

Za samowolne usuwanie wpisów moderatora ze swoich postów udzielam ostrzeżenia. - gojgien

-----------------------------------------------------

 

[ Dodano: 2008-04-02, 18:04 ]

Jeszcze nie dodałem ważnej informacji jak silnik jest zimny to jest ok. kontrolka z olejem i hamulcem się nie świeci ale tylko jak silnik pochodził jakieś 20 minut na wolnych obrotach to się ponownie palą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cięcie

 

Poziom płynu hamulcowego jest OK! sprawdziłem również czujnik płynu hamulcowego i też jest dobry.

 

W silniku po odpaleniu nie słychać żadnych stuków, silnik pracuje dobrze ale jak dłużej pochodzi to zapalają się te dwie kontrolki (hamulec i olej).

 

Nadal kolega nie przeczytał regulaminu, a jeśli przeczytał to nie stosuje sie do jego postanowień. Nie cytujemy posta w całości, odpowiadając bezpośrednio pod nim. Informuję, że jeszcze jedno ostrzeżenie i forum będziesz miał w wersji "demo" tzn. tylko do czytania. :?:- gojgien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!