Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl


sałron

Rekomendowane odpowiedzi

no to żeby formalności stało się zadość - WITAM WSZYSTKICH

Na imię mam Krzysiek, 30 lat na karku, jestem z Gorzowa Wlkp. jednak od kilku lat mieszkam na zachodzie Niemiec.

Przez ostatnie 6 lat ujeżdżałem Citroena C4... trochę mi się już jednak "przejadł" i szukam czegoś innego.

Wybór padł na Megane CC, na 99% z jednostką 1.9 dCi - tym razem będzie to zakup auta już używanego więc pewnie pojawią się jakieś pytania z mojej strony. Zacznę póki co od przekopania istniejących postów.

Edytowane przez Iron.Falcon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie:)

Mam na imię Jarek, mieszkam w północnej Wielkopolsce. Przez ostatnie 4 lata jeżdżę Audi A4, poprzednie samochody również były z Niemieckich marek, tzn. Opel Corsa oraz VW Golf. Postanowiłem jednak zaufać francuskiej technologi i wybór padł na Megane III. Na chwilę obecną rodzina ma stan 2+1 więc wersja Hatchback jest dla nas wystarczająca. W grę wchodzi tylko silnik disla. Po przeczytaniu kilkunastu tematów na forum myślę o 1,5dci, ze względu na małe spalanie i co za tym idzie niski koszt dojazdu do pracy (codziennie pokonuje 120km). Auto ze względu na budżet to tylko używane. Zapewne będę potrzebował pomocy od starych wyjadaczy na forum przy poszukiwaniach nowego auta. Liczę że swoim doświadczeniem pomogą mi w kupnie sprawnego auta.

Pozdrawiam, Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam serdecznie wszystkich użytkowników.Od trzech miesięcy posiadam Scenica 1.9 dci 02r.Wcześniej polonez :) łada ^^ maluch ^^ citroen xantia :) i od ostatniego francuza TYLKO francuzy ^^ Wiec będe pewnie potrzebował jakiejś rady i porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykuję się do wymiany rozrządu (scenic I -1,9 dCi 2002r.prod) tak sobie tu zajrzałem i pozdrawiam wszystkich-ta wielka chwila wymiany-w czerwcu po przejechaniu 90tys.kilometrów .Będę w tym czasie w Gostyninie może ktoś zna tam dobre do tego manewru miejsce? Jeszce raz pozdro.

Stary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Od dziś stałem się posiadaczem Megane Sport Coupe 1.6 16V rocznik 2000. Autko trzeba doprowadzić do świetności, którą trochę utraciło ze względu na zaniedbanie poprzedniego właściciela. Trzymajcie kciuki!

 

POZDRAWIAM!

 

Zdjęcia auta prezentujemy w odpowiednim dziale - Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Po półtorej roku używania mojej meganki (już 2, parę lat temu miałem megane I phI 2.0 coach) zmobilizowałem się w końcu do rejestracji:) i na wstępie chciałbym pozdrowić wszystkich bywalców forum.

 

Ps. przy okazji gratulacje dla właściciela meganki coupe I phII wyróżnionej wczoraj na tuning show, oraz dla włściciela granatowego HB obecnego na hali:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!