Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl


sałron

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka!

Witam Was wszystkich serdecznie.

Od lutego ubiegłego roku jestem szczęśliwą posiadaczką Renault Megane Coupe z silnikiem 1.6 16v z roku 2000.

Jako, że wręcz uwielbiam Meganki Coupe, moim pierwszym autkiem oczywiście też była Meganka z silnikiem 1.6 8v z roku 1996.

Pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów. Od tygodnia jestem właścicielem Renault Megane. Po Peugeocie 405 i Fieście MK4 jest to niewątpliwie wejście w XXI wiek ;)

Autami chwalimy się w odpowiednim dziale z zachowaniem zasad tam określonych. - Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim!

 

Planuję zakup nowego samochodu dla rodziny 2+2 w granicach 15tyś. Przeglądając oferty, opinie, słuchając i czytając bardziej doświadczonych ludzi, a także biorąc pod uwagę swoją, subiektyną ocenę, jestem na 90% zdecydowany na samochód marki RENAULT (Megane II kombi lub Scenic II). Zobaczymy co z tego wyjdzie... :)

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez bww
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bww jako nowy użytkownik Renault, który nigdy nie miał auta tej marki mam dla Ciebie radę: kieruj się raczej swoją subiektywną opinią i decyzją. Całe szczęście, że przed zakupem radziłem się klubowiczów na tym forum jedynie co do wyboru wersji silnika a nie czytałem o "problemach" użytkowników, bo w tedy nie kupiłbym Meganki. Zresztą internet jak papier zniesie wszystko i na wszędzie jest pełno niezadowolonych klientów tej czy innej marki. Jak prześledzisz moje wpisy dowiesz się, że miałem rożne auta/marki, po których zawsze i wszędzie hejtowano na maksa a ja nie miałem z żadnym problemów. Najważniejsze abyś wybrał auto, które Ci się podoba i daje frajdę z jazdy. Ja całe szczęście już takie mam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich :) od jakiegoś już czasu jestem właścicielką Renault Clio II, dlatego postanowiłam się zarejestrować na forum, żeby poczytać i dowiedzieć się czegoś nowego o swoim autku. Pozdrawiam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!