Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl


sałron

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich właścicieli "Renówek" !!! Od dwóch miesięcy jest posiadaczem Grand Scenica z 2005 1,9dci i od razu na wstępie dziękuję forumowiczom za pomoc przy rozwiązaniu problemów początkującego właściciela RENAULT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono Forumowiczów. Kilka dni temu zostałem szczęśliwym posiadaczem Megi z 2012 r. kupionej w salonie z wyprzedaży. Wersja Generation, przebieg 35 tys.km. Na razie jestem bardzo zadowolony. To moje chyba 16 auto w karierze kierowcy. Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Forumowiczów, jako już dumny użytkownik (kilka godzin) Renault Scenic I ph2 2003 benzyna 1.4 ;) Szukałem od listopada i w końcu znalazłem taki, w którym zgrał się wygląd, stan techniczny i cena. Zatem jeszcze raz witam i dziękuję za wszelkie wskazówki, dzięki nim odrzuciłem kilkanaście samochodów, teraz dokłądnie wiem dlaczego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nowych w imieniu administracji i użytkowników forum :)

Zapraszam do zapoznania się z regulaminem forum, jeśli nie zrobiło się tego przy rejestracji, a także częstego kontaktu z opcją :) ;) ;) ponieważ wiele problemów, na tym forum, już omówiono ;)

W regulaminie proszę dokładnie doczytać o zasadach tu panujących z naciskiem na zasady pisowni i cytowania.

Przypominam także, że należało zapoznać się z tym tematem: http://megane.com.pl/ogolne-instrukcja-kor...ight=instrukcja

Proszę nie przesadzać z ENTERAMI między zdaniami ;)

Życzę miłej lektury i bezproblemowej jazdy Waszymi autkami ;) ;)

Zachęcam do uzupełnienia swoich profili, ułatwia to współpracę i odp. na pytania. ;)

Przypominam "NOWYM", że jest to temat tylko na powitania ;)

Przypominam, że zgodnie z regulaminem na forum piszemy z "polską czcionką".

Zdjęcia na forum dodajemy tylko zgodnie z INSTRUKCJĄ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów.

W ziązku z tym, że moja żona poszukiwała swojego pierwszego auta, stałem się współposiadacze meganki I phII 1.9D. Autko jest już trochę wysłużone i ma swoje humory więc pewnie spędze na forum sporo czasu w poszukiwaniu przydatnych informacji.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w nowej rodzinie Megame interesuje mnie wszystko co możliwe co może mnie spotkać po przebiegu 112 tys km.

Pozdrawiam wszystkich miłośników tej marki przed Megame miałem Thalie fajne ale małe i wylądowało w rowie.

Andrzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!