Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Xenon modyfikacja


SURViR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów, wiem, że temat był już tutaj wałkowany kilkukrotnie, sam zresztą jestem z tym na bieżąco, ale mam kilka pytań gdyż za kilka dni będę zabierał się do modyfikacji megi bez xenonów po lifcie na xenon.

Moje pytania są następujące:

  • Znalazłem gdzieś w schematach, że megi w xenonanch po lifcie ma w zderzaku coś jak "Komputer świateł" który miałby tym koordynować, ktoś coś wie na ten temat?
  • Wiadomo, że gdy kupie oryginalne lampy + przetwornice to nie będą działać, i pytanie co jeszcze musiałbym zmodyfikować, żeby było to możliwe
  • Jak podłączane są spryskiwaczem w oryginalnej instalacji, po prostu dostawione do węża przedniej szyby ?
  • Ma ktoś na sprzedaż jakikolwiek element instalacji xenon po lifcie ? (Choćby i zbiornik spryskiwaczy dla xenon)

Plan jest następujący :

- Na pewno chce mieć przede wszystkim świecące światła Xenonowe :D *

- Self tester (Kontrole oraz przeglądy) *

- Spryskiwacze *

- Samopoziomowanie

- Jak najbardziej zbliżoną instalację do oryg

 

* - Elementy konieczne

Może ma ktoś megi2 lift z xenonami, lub miał z taką do czynienia i może się wypowiedzieć na ten temat ?

Dla każdej opcji (tj. samopoziomowanie, spryskiwacze, self tester, przetwornice) mam alternatywę dla oryginału, tylko nie chciałbym jej stosować bo staram się autko raczyć raczej oryginalnymi schematami i chcę aby było wszystko tak jak być powinno, ale tutaj liczę się z tym, że nie koniecznie tak być musi, a xenony muszę koniecznie mieć bo jakość moich świateł jest tragiczna.

 

Jeśli ktoś ma cokolwiek na sprzedaż śmiało pisać, na pewno się dogadamy! :)

PS. Mam dostęp do CLIPA, wiem, że jeśli udałoby się z org. przetwornicami bez niego się nie obejdzie :)

Z góry dzięki ! Pozdro!

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jedynie mam żarówki D2S na dzień dzisiejszy, spore koszta cię czekają, ale jak masz piszesz że twoje są w opłakanym stanie może lepiej je regenerować, klientów paru miałem z forum wymiana soczewek na nowe + żarówki h7 OSRAM+110 night breaker pomogły, więc też jak co to zapraszam na pw wycenę itp podam :) zapraszam ,

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!