Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy istnieją jakieś oryginalne, akcesoryjne haczyki do bagażnika do Megane III phII Hatchback? Jeśli nie to czy ktoś już montował u siebie i ew. jakie? :) Jakoś przy zakupie auta nie zwróciłem na ten szczegół uwagi.

 

Dodano: 20 sty 2016 - 18:32

Serio nikt nie zauważa braku haczyków na siatki w bagażniku?

Edytowane przez Adammo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haczyki do bagażnika

Dodano: 20 sty 2016 - 18:32

haczyków na siatki w bagażniku?

Przyznaję, że ja też zastanawiałem i zastanawiam się o co konkretnie chodzi. Bo mocowania do siatki (dosłownie) rozkładanej na płasko w bagażniku są w czterech rogach. A haczyków na ściankach do powieszenia na nich siatek - torebek nie ma. Zresztą nie byłoby ich do czego przymocować, bo żeby spełniały zadanie musiałyby być mocowane do wewnętrznego błotnika (blachy); inaczej to tylko pustą torebkę papierową można by na nich wieszać. Ja, żeby mi się nic nie walało po bagażniku po prostu używam płaskiej, elastycznej siatki rozpiętej na podłodze bagażnika lub składanej, plastikowej skrzynki. Po namyśle wydaje mi się, że chodzi ci o taki rodzaj haczyka jak na obrazku?

post-31542-0-59107800-1453317285_thumb.jpg

Edytowane przez martello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to o te haczyki chodzi autorowi wątka, to ja mam coś takiego w megance III grandtour, nawet zastanawiałem się kiedyś do czego to służy. Ale nie pomyślałbym o tym, by wieszać tam siatki z zakupami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orzelek spokojnie da się tam powiesić reklamówkę z zakupami a właściwie dwie: jedną z lewej strony a drugą z prawej. Oczywiście te haczyki są raczej symboliczne więc ja wieszam tam co najwyżej reklamówki z pieczywem, płatkami śniadaniowymi czy równie lekkimi a objętościowymi artykułami. Na cięższe rzeczy mam strefę podłogi przyklapie bagażnika, którą tworzy się unosząc do pionu i wpinając w boczne trzymacze odchylany fragment podłogi bagażnika. Tam spokojnie butle z napojami, i inne cięższe produkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychos, ja układam zakupy dokładnie tak samo, jak Ty, nie uśmiecha mi się wchodzić do bagażnika po torby (próbuję dać wyraz ogromowi kufra w kombi). A co do tych haczyków, to po prostu nie wpadłem na to, że służą do wieszania toreb, w żadnym aucie czegoś takiego nie miałem, nie chodzi o to, że obawiałem się o ich trwałość. Ale wypróbuję, może się przekonam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ople, Fordy, Skody, Hyundaie, wszędzie jest, w Megance nie ma :blink: . Bardzo praktyczne rozwiązanie. Przyzwyczaiłem się i nieco mi tego brakuje. Cóż, spytam w ASO, może oni mają jakiś pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!