Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Nie przyspiesza-dławi się.


Gość michal_b_30

Rekomendowane odpowiedzi

Gość michal_b_30

Witam.

Scenic 1,6 16 v z 2000 roku benzyna/gaz. Od kilku dni pojawił się problem: podczas jazdy- po przejechaniu około 100 m, lub nie kiedy od razu, gdy próbuje dodać gazu (obroty na poziomie 2000-3000) auto jakby hamowało nie chciało jechać. Po wciśnięciu pedału gazu do dechy auto ożywia się i idzie. Następuje zmiana biegu i znów przy obrotach opisanych powyżej dzieje się taka sama sytuacja. Kilkukrotnie też, auto jakby samo dodawało gazu i ujmowało. Dzieje się, tak na benzynie i gazie. Zauważyłem również, że jak poczekam, że auto na postoju przełączy się na gaz, problem występuje rzadziej lub wogóle. Czasami falują obroty zaraz po odpaleniu od minimum do 1000 obr. Po rozgrzaniu problem z falowanie obrotów ustępuje. Szukałem na forum podobnych zachowań, ale nie znalazłem z takimi objawami postów. Proszę o pomoc z w/w problemem. Z góry dziękuję. Pozdrawiam. michal_b_30.

Edytowane przez michal_b_30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

witam podepne sje mam podobny problem z megane 1,6 8v autko jak zimne pali od strzala ale podczas jazdy po nagrzaniu silnika wariuje traci moc niereaguje na das dlawi sje i szarpi podpinane do kompa i zadnych bledow niema elektronika dzjala poprawnie te objawy wystwpuja na lpgi pb na lpg potrafi strzelac dodam ze na postoju na obu paliwach ladnie chodz te problemy sa tylko podczas jazdy jak sje rozgrzeje silnik jakies pomysly coz to moze byc z gory dzjekuje

 

 

lapka2.gif

Regulamin pkt.

5.6 - pl-literki

5.7 - logika wypowiedzi Aston76

 

Proponuję Koledze zapoznać się z regulaminem forum, bo widać że ten punkt programu został pominięty podczas rejestracji.Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!