Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Wasza opinia tego ogłoszenia


mroziksg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie! Po pierwsze chciałem sie przywitac poniewaz jestem tu nowy ;)

Po drugie chciałem zapytać Was o opinie w sprawie tej Meganki:

http://olx.pl/oferta/renault-megane-coupe-panorama-dach-2xparktronic-navi-podgrzewane-fotele-hads-free-CID5-IDemluN.html#d0bbf33fa2

 

Ogłoszenie jest oczywiście archiwalne, ale tylko ze wzgledu na mnie, bo poprosilem o chwilowe przetrzymanie do poniedziałku.

 

Osobiście jechałem tym samochodem i uważam, że przebieg jest jak najbardziej prawdziwy. Sprawdzalem rowniez w dokumentach i tam w przegladach tez sie zgadza.

Kolejna rzecz wypadkowosc. Samochod byl uderzony lekko z boku, sprawdzalem miernikiem lakieru. Moim zdaniem nie jakaś mocna kolizja.

Co sądzicie o wyposażeniu i co sądzicie o cenie, czy warto?

 

Zapraszam do dyskusji i dziekuje za wszelakie odpowiedzi!

 

lapka2.gif

Regulamin pkt.

5.6 - pl-literki Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto sprowadzone, ilu miało właścicieli? Kto był właścicielem auta, jaki rachunek wystawia sprzedający? Kiedy sprowadzone do kraju? Co ile wymieniany olej? Auto trzeba zobaczyć dokładnie od spodu, czy robione były podłużnicę? Pomiar miernikiem grubości nie wiele da - jeżeli błotnik zamontowano używany np; ze szrotu.

Konieczność dokładnego sprawdzenia w ASO - ale nie polecanym przez sprzedającego

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Andrzeju, auto sprowadzone od 1 wlasciciela z Niemiec. Samochod od 2 tygodni w kraju. Sprzedajacy wystawia fakture vat-marża ale przez firmę jakiegos kolegi, poniewaz on sam nie ma takiej mozliwosci, czy jest to zgodne z prawem? Olej wymieniany co ok, 10 000 km, tak przynajmniej wynika z ksiazki. Z ksiazki tez wynika ze przebieg powinien byc prawdziwy, co widac tez po wnetrzu samochodu. Ogladalem juz 3 meganki i ta jest zdecydowanie najlepsza. Jezeli chodzi o podluznice, w zalaczniku przesle zdjecie, gdzie tylko to zauwazylem, ale samochod jezdzi prosto, geometria zrobiona dobrze, zbieżność tez.

 

lapka2.gif

Regulamin pkt.

5.6 - pl-literki Aston76

post-89710-0-00137400-1457862029_thumb.jpg

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I -właściciel to pewnie firma. Poczytaj mój artykuł w nagłówku na temat Auto kupione na fakture Vat- marża. Podłużnica robiona, a więc poważne uderzenie - cena zawyżona znacznie w takim wypadku. Nie patrz na książkę, bo może być fałszywa - podjedź autem do ASO- Reno ; sprawdź wpisy,

sprawdź geometrię i żądaj protokołu auta sprawdzonego przed zakupem. Fakturę musi wystawić ten co sprzedaje. Udaj się do Urzędu Skarbowego, do wydziału komunikacji-rejestracji z nr,VIN. Nie kupuj kota w worku, bo to mi śmierdzi na odległość.

 

Kolego Andrzej-2010 poco stosujesz 2x spację?? Najpierw stawiamy kropkę lub przecinek potem dopiero spację. Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!