Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Używane auto tanie w utrzymaniu.


damian_opole

Rekomendowane odpowiedzi

Orzelek przechodzę too samo. Mechanik zawołał 1700zl za naprawę. Nie naprawiam, bo i tak pozbywam sie Meganki po świętach, wiem ze ciężko będzie sprzedać, ale w ostatnim czasie wydałem już kupe kasy (4tys) na te auto, bo nagle zaczęło sie wszystko psuć.

Dostanę 6-7 tys to będzie dobrze, a i tak bede stratny kilka tyś.

Teraz biorę coś tańszego w utrzymaniu może Skode Octavię, Golfa IV albo Toyotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden kolega robił remont głowicy w Octavii II ze słynną meksykańską głowicą (nie jest to jednostkowy przypadek), a drugi kolega generalny remont 1,4 VVTi w Corolli, do którego po gwarancji dołożyła się Toyota (wada silników, do której Toyota oficjalnie się nie przyznaje, ale jednak dokładają się do naprawy).

Kolejna sprawa, to koszty naprawy tylnego zawieszenie w Golfie V, czy Octavii II, gdzie jest zawieszenie wielowahaczowe.

Jak szukasz silnika wysokoprężnego, to oczywiście wiesz, że w 1,9 TDI BXE (najpopularniejszy wariant w Octavi II i Golfie V) częściej się urywały korbowody, niż w 1,5 dCi przekręcały panewki, a w skrzyniach 5 biegowych ASO jeszcze na gwarancji wymieniała łożyska na potęgę.

Nie ulegaj stereotypom, które zostały wykreowane u nas niestety przez prasę z Niemiec.

Poniżej indeks niezawodności aut wykonany w UK, zadanie domowe - zobacz na którym miejscu w tym zestawieniu jest Laguna ;)

http://moto.wp.pl/gid,18217661,title,Najbardziej-awaryjne-modele-segmentu-D,galeriazdjecie.html?ticaid=116acf&_ticrsn=3

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian stare to wszystko się sypie, żebyś się nie zdziwił w kosztach napraw nowszych roczników..,znajomy zostawił ostatnio u mechanika 12.000pln w audi A3 z 2008r, a miała być igła <_< , mnie najbardziej rozbawia jak wszyscy pytają się co Ci już padło w Megance?, i ta mina jak mówię że nic :mrgreen: , zabytkami też się najezdziłem ale tu wiesz co masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie też było super do czasu jak zaczęło się sypać wszystko po kolei, też się wszystkim chwaliłem że mam super auto z silnikiem 1,5dci heh

A teraz chce to pogonić jak najszybciej, bo mi wszystkie oszczędności pójdą na te auto, a i tak g***o za nie dostanę.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz chce to pogonić jak najszybciej, bo mi wszystkie oszczędności pójdą na te auto, a i tak g***o za nie dostanę.

Sądzisz, że ktoś Ci sprzeda super auto i po zakupie nic w niego nie zainwestujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział, że chce kupić 10 czy 15 letnie auto i ładować dalej w nie? Są teraz wyprzedaże rocznika 2015 i planuje kupić Skodę Octavie lub Fabie.

Stwierdziłem, że będzie lepiej jak kupię nowe niż brać po kimś z wypierdzianym fotelem i wk***wiać się na nowo jak kupię "igłę"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czego sie nie kupi to i tak trzeba ładować.

Byłem dzisiaj w komisie i zapytałem ile dadzą za moja megi, rozumiem, że oni tez muszą zarobić, ale 3800zl hah śmiech na sali. Jeśli za tyle miałbym oddać to już wolę sobie zostawić.

Zaproponowali mi 4500 przy zamianie i dopłacie za inne auto. Podziękowałem.

Więc sprzedaż na szybko w komisie odpada. Będę sprzedawać normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!