Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Pojedynczy szarpnięcie podczas ruszania


Seba89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem po wymianie koła dwumasowego wraz z kompletem sprzęgła, poduszki dolnej silnika. Problem jest taki że podczas ruszania odczuwalne jest takie jakby stukniecie, jakby w zawieszeniu był jakiś luz, dodam że nie jest to słyszalne tylko odczuwalne. Dochodzi on gdzieś między środkiem a strona pasażera. Luzów w zawieszeniu nie mam bo sprawdzalem bardzo dokładnie, najlepiej jest odczuwalne podczas jazdy na 1 biegu dodając gaz i puszczając wtedy odczuwa się jakby coś przesuwało się do przodu gdy dam gazu a jak puszczę pedał to do tyłu, proszę o pomoc bo strasznie mnie to irytuje i boję się że to coś poważnego.

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.7 Ludzie :!:

Czytajcie przed wysłaniem to co palce "nastukały" na klawiszach :!:

Poprawcie, wstawcie odpowiednie znaki przestankowe. Zacznijcie nowe zdanie wielką literą :!:

Nikt was nie goni :!: Nie ogłaszaliśmy konkursu wklepywania literek na czas :!: ;)

Trochę szacunku dla czytających. -Prezes

Edytowane przez Seba89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Właśnie zastanawiam się nad wymianą tych dwóch poduszek w moim aucie, inny silnik ale problem podobny.

Nie wiem czy dobrze to opiszę, mam wyczuwalny luz jak kolega wcześniej pisał przy ruszaniu z jedynki.

Takie szarpnięcie przy dodawaniu i odpuszczaniu "gazu".

Czy wymiany tych dwóch pomoże?

Czytałem gdzieś wcześniej, że ta trzecia przy skrzyni biegów praktycznie się nie wyrabia?

Edytowane przez Graffy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!