Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

megane nagleprzestała odpalac


Rekomendowane odpowiedzi

Moj problem polega na tym ze megana jezdzila perfekt pewnego dnia zgasilem samochod i po chwili juz nie odpalała.

Silnik 1.6 8v 90km

Mianowicie auto kreci

Komouter pokazal ” brak obrotow silnika” wiec jest nowy czujnik połozenia wału

wszystkie masy wyczyszczone

kazdy bezpiecznik sprawdzony we wszystkich 3 skrzynkach

immo miga szybko nie wiem jak wczesniej migala nie zwrocilem uwagi

pompa dziala cisnienie paliwa jest

iskra jest , wszystkie kontrolki gasna jak powinny.

Wymienilem czujnik polozenia walu a blad w komputeze jest staly i wg nie da sie go usunac

 

co robic ? Nie mam juz pojecia jak ja uruchomic.

lapka2.gif

Regulamin pkt. 4.4, 4.2, 5.6, 5.7 Ludzie :!:

Czytajcie przed wysłaniem to co palce "nastukały" na klawiszach :!:

Poprawcie, wstawcie odpowiednie znaki przestankowe. Zacznijcie nowe zdanie wielką literą :!:

Nikt was nie goni :!: Nie ogłaszaliśmy konkursu wklepywania literek na czas :!: ;)

Trochę szacunku dla czytających. -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może sterownik nie dostaje informacji z czujnika położenia wału korbowego? Sprawdzałeś jak wygląda wtyczka od komputera? Swoją drogą kontrolka immo nie powinna migać szybko, nie wiem jak sprawa wygląda kiedy immo jest w ogóle wycięte z samochodu, czy kontrolka zawsze miga czy w ogóle jest wyłączona, ale na pewno jeśli immo jest to kontrolka nie powinna migać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam juz pojecia. Nigdy nie zwrucilem uwagi czy ta kontrolka od immo zawsze tak szybko migala. Wiem ze to nie palenie zdazylo sie w sposob taki iz zgasilem auto za 3 min wracami juz nie odpalilo dziwne. Brak oznak nadejscia awarii. Piny sterownika czyste nie uszkodzone. I ciagle po podpieciu pod komputer widnieje bład ”brak obrotow silnika” nawet po nowym czujniku. Elegancja Francja

lapka2.gif

Regulamin pkt.5.6, 5.7 Ludzie :!:

Czytajcie przed wysłaniem to co palce "nastukały" na klawiszach :!:

Poprawcie, wstawcie odpowiednie znaki przestankowe. Zacznijcie nowe zdanie wielką literą :!:

Nikt was nie goni :!: Nie ogłaszaliśmy konkursu wklepywania literek na czas :!: ;)

Trochę szacunku dla czytających. -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to megane I ph I mam radiowy kluczyk nie karte

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6, 5.7 Ludzie :!:

Czytajcie przed wysłaniem to co palce "nastukały" na klawiszach :!:

Poprawcie, wstawcie odpowiednie znaki przestankowe. Zacznijcie nowe zdanie wielką literą :!:

Nikt was nie goni :!: Nie ogłaszaliśmy konkursu wklepywania literek na czas :!: ;)

Trochę szacunku dla czytających. -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!