Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Kupię Megane Cabrio


Waler

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Chcę zmienić auto. Przejrzałem wiele typów aut i po przejażdżce jednym kabrioletem stwierdziłem, że to jest ten typ auta, który chcę kupić, po prostu bardzo mi się spodobała jazda bez dachu :)

Ogółem na auto planowałem wydać około 30 - 35 tys zł, lecz stwierdzam, że nie tak łatwo wydać te pieniądze jak sądziłem :). Po pierwsze chcę auto ze sztywnym metalowym dachem dlatego, iż będzie to auto użytkowane cały rok oraz 4 osobowe. Fakt, za 30 tys zł można kupić przykładowo VW EOSa, który spełnia wszystkie moje oczekiwania lecz po prostu nie podoba mi się jego wygląd. Reszta aut za podobne pieniądze ma dach materiałowy - odpada. OK, czasami trafia się jakieś Volvo C70 ale za 30 tys można kupić auto do remontu a ja jednak wolałbym jeździć, a nie naprawiać. Zmieniając granicą do 20 tysięcy znalazłem Opla Astrę - z zewnątrz jeszcze jak cię mogę ale środek mi wyjątkowo się nie podoba. Naturalnie trafiłem na Megane II i to jest auto, które najbardziej mi się podoba zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Niestety na Megane III za 40 tys zł budżet nie pozwala.

Dlatego też wymarzyłem sobie kupno kabrioletu do 20 tysięcy złotych, a resztę przeznaczę na amerykańskiego tylnonapędowca z lat 90 na niedzielne przejażdżki :)

Ale wracając do meritum - na chwilę obecną w internecie nie ma nic co by mi w 100% odpowiadało.

Czego szukam:

- Bezwzględnie auto po liftingu, preferowany rocznik 2007-2008

- Silnik benzynowy 2.0 lub 2.0 turbo

- ciemny lakier (czarny, szary, granatowy) i czerwony bądź rudy skórzany środek

- Bajery typu ksenony, nawigacja mile widziane

- Cena raczej nie przekraczać 20 tysięcy, choć takich za 12.000 też nie chcę.

 

Obecnie jeżdżę Peugeotem z 2007r i jestem bardzo zadowolony. Wszyscy odradzali mi francuski samochód, lecz przez 5 lat użytkowania nie zepsuło się tutaj nic. Dlatego też nie stronię od Renault choć chciałbym zapytać się również o jego bezawaryjność. Czy mogę być tych aut pewien że pojadę 500km i wrócę bez niespodzianek?

 

Żeby nie być gołosłownym znalazłem taką ofertę, która jest jak dla mnie całkiem całkiem.

http://moto.gratka.pl/tresc/renault-megane-ii-cabrio-2-0-16v-skora-20892889.html#5f55a35c5d8c162c,1

Przed kontaktem chciałem się zapytać co o takim aucie sądzicie? A może ktoś z Was albo znajomych ma taki kabriolet na sprzedaż, który wpisywałby się w moje preferencje?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!