Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Przednia szyba w Renault Megane I


yagut

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

kilka dni temu kupilem Renault Megane I z 2000r w dosc dobrym stanie, zastanawia mnie tylko jedna sprawa, wszystkie szyby maja oznaczenia z 2000r natomiast szyba przednia (atermiczna, fioletowa) jest z roku 1999, i tu moje pytanie czy jest to mozliwe aby tak bylo do poczatku zakupu auta w salonie w Polsce czy to np szyba z jakiegos rozbitka? bo przeciez zazwyczaj szyby maja roczniki wyzsze niz data produkcji calego auta jesli ktos cos wymienial.Tak samo jesli chodzi o kolor srebrny metalik mam dziwne wrazenie ze przednie lewe nadkole bylo malowane bynajmniej tak wyglda w sloncu, ale niketorzy twierdza ze to taki urok lakieru (podobnie mialem w Clio rowniez srebrny) dodam tylko tyle ze osoba ktora sprzedala mi to autko to osoba dosc zaufana wiec raczej nie ma mowy o jakims klamstewku.

 

Z gory dzieki za wszelkie opinie i uwagi

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A produkcja? Być może jest tak jak bronius pisze, zazwyczaj jak ktoś "przydzwoni" to nie wstawia już takiej szyby (o wiele większy koszt niż zwykłej), no chyba, że ma kasę albo robią mu to na gwarancji. Posiadasz książkę serwisową? Możesz to śmiało w ASO sprawdzić podając VIN - podadzą Ci historię auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Skoro już kupiłeś auto to po co teraz odgrzebywać i się doszukiwać. Mogłeś na to zwrócić uwagę przed kupnem.

Często jest tak, że niektóre części są starsze niż rok produkcji/złożenia samochodu u mnie też tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

jeśli samochód jest z początku roku to jest to normalne że szyba może być "rok" starsza. Ja tak mam w Scenicu który jest z marca 2000 a szyby są jeszcze z 99r.

Nie tylko Renówka tak robi bo także wiele innych producentów, wystarczy popatrzeć na giełdach, komisach itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przednia szyba ma w ogóle inny numer niż reszta. Nie wiem czym to jest spowodowane, może tym, że mam tą niebieską a nie zwykłą. Samochód na 100% nie miał wymienianej szyby, bo jest w rodzinie od nowości - więc bym wiedział :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!