Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Przywitaj się!(archiwum)


Basenji

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM !!!!

Na poczatku przedstawie siebie i autko... ja do niedawna zagorzały fan punto HGT... az do pierwszej potyczki z ASO!!!!!!!! masakra(zaraz sprzedałem ten włoski makaron)... od roku jezdze MII 1.5 dCi 80 kucy... i od roku czuje ze zyje. moge tak stwierdzic dlatego iz troche jezdze ok 50000 km na rok tylko DO pracy no i do sklepu po gazete... renuwa ma tylko jedna wade jest biała , ale polecam jak ktoś nie ma obycia na miejskiej parkingowej dzungli!!! :mrgreen: jak na razi pisze o mojej najwiekszej mechaniczej kochance M ;-) ale cóz one sa piekne ,wygodne i sexi!!!!! kochani pozdro dla kazdego szczesliwego posiadacza "renatki"

 

ps dziadek mnie nauczył ze z autem trzeba jak z kobieta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: Ryśku, kiedy te fotki ze spotu SIKURA będą - z soboty?

 

Tak jak już pisałem czekam na fotki od GBoy-a.Wiec trzeba jego zapytac;-)

 

[ Dodano: 2007-01-12, 00:59 ]

WITAM !!!!

Na poczatku przedstawie siebie i autko...

 

To te Książenice koło Szczygłowic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt ze śląska sie w tym temacie nie odezwal to ja zaczne:D a co do forum to mysle ze bedzie sie coraz lepiej rozwijalo bo juz mozna znalesc jej przez google:] no i sporo tematow i swiatlych ludzi znajacych sie na Renowkach:]Pozdro z Zabrza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jest tak że ktoś coś musi powiedzieć, a na początku wypada się przywitać z Forumowiczami soł strzała. Dołączam jako posiadacz białego zaginacza czasu GrandTour z 2004 roku 1.5 dci 105 koników. :mrgreen:[shadow=brown:4dfd2da8b2][/shadow:4dfd2da8b2][glow=red:4dfd2da8b2][/glow:4dfd2da8b2]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!