Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Scenic II prośba o opinie


lucas1982

Rekomendowane odpowiedzi

Zdejmowany tylny zderzak - uszkodzone plastikowe spinki. Oczywiście zdejmuje się go do założenia haka, ale raczej spinki po jednym razie są całe. Do sprawdzenia. Przedni też był zdejmowany, ale w tym roczniku zawsze mogło już coś być do zrobienia z przodu, że trzeba było zdjąć zderzak, więc to normalne, ale przyglądnąć się trzeba. Zaparowany prawy reflektor - więc pęknięty. Sam rzadko się rozszczelnia więc przód jednak do sprawdzenia dokładnego. Siedzenie dosyć wysiedziane więc przebieg podpada (zwłaszcza w tylu letnim samochodzie), ponadto gałka zmiany biegów, dokładnie kapselek, prawdopodobnie po regeneracji. W oryginale kapselek był złoty z biegami też w takim odcieniu, a nie białymi. Świeci się SERVIS, a niema świecącego kluczyka więc to nie zbliżający się przegląd - do sprawdzenia przyczyna tego komunikatu. Dla mnie najbardziej do prześwietlenia przebieg auta, nie wiem jakie ma papiery dokumentujące przebieg, ale przyjrzał bym się im bardzo dokładnie. Znasz nr. rej. i VIN więc napisz do renault Polska, że kupiłeś i poproś niech podadzą jaki był ostatni przebieg i z jaką datą, odnotowany w ich sieci serwisowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za pomoc.

Dodam to co widziałem na miejscu.

2 opony zimowe, 2  letnie - niemal łyse. Prawy próg na środku miejscami ponad 1mm szpachli. Facet w komisie mówił, że właścicielowi wybuch akumulator i dlatego teraz ma uraz do auta :-D Świeci się service, dziwne odgłosy po odpaleniu silnika wewnątrz deski rozdzielczej. Problem z ręcznym. Tylne hamulce zardzewiałe - dla mnie do wymiany. Lampy na H7. zderzak ze spryskiwaczami. Nie działają przeciwmgielne z przodu. Ubezpieczenie i przegląd ważne 2 tygodnie.

Nie ma żadnej dokumentacji. Facet w komisie opowiada, że wymienił rozrząd. Nie wiadomo nawet jaki olej tam ktoś lał.

Moim subiektywnym zdaniem mina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!