Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry

x

Trudno mi  było ocenić w którym dziale to pytanie powinno się znaleźć ani jak dobrać temat wpisu  , jednak idąc za rurką o którą pytam , moje możliwości postrzegania kończą się pod obudową filtra kabinowego sąd decyzja że będzie pytanie o ogrzewanie.

x

Do rzeczy

x

Wczoraj przy innej okazji oglądania komory silnika zauważyłem luźno leżący gumowy wężyk. Na nim znajdują się zaczepy (takie aby zamocować do innego ) . Wężyk jest zakończony jakby zaślepką. Prowadzi pod obudowę filtra kabinowego. Dalej już trudno mi cokolwiek zobaczyć. Moje pytanie od czego on może być ? 

Dodatkowo jak wziąłem go w rękę żeby się przyjrzeć to przy próbie zgięcia pękł. ogólnie jest bardzo sparciały (rozumiem że jest konieczność wymiany jednak nie wiem czego szukać ) 

x

Bardzo proszę o informację do czego on służy , i do czego powinien być przymocowany bo na żadnym z okolicznych nie widzę śladów po zaczepie. W załączeniu zdjęcie końcówki w/w

x

Z góry dziękuję za pomoc

x

Samochód : Renault Megane kombi  2000r 1.6 / 16V

x

lapka2.gif

REGULAMIN

pkt. 5.9 Zabrania się nadmiernego i niepotrzebnego stosowania klawisza ENTER...-mireczek01

rurka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję

x

Zapytam jeszcze . Czyli szukać do czego przyczepić tak aby do dołu było skierowane ?

x

Nie wiedziałem jak to nazwać , teraz jak wpisałem odpływ z podszybia to wyskoczyły mi zdjęcia z podobną końcówką :-) To już wiem na czym stoję . Bardzo dziękuję megancoupe02 za pomoc. Będę miał jeszcze jedno pytanie o jeszcze jedną rurkę która wczoraj mi wypadła ale to później jak zdjęcie zrobię

x

x

Edit:

x

jak już wcześniej pisałem mam pytanie o jeszcze jedną rurkę. Wczoraj wypadła mi taka rurka jak na zdjęciu. Wyleciała pionowo od strony pasażera z okolic wahacza. Jest to dość twarde albo tworzywo albo guma ciężko mi wyczuć, długość ok 50 cm. Po dennej stronie rozszerzone jakby było na coś założone. W środku suche , żadnego charakterystycznego zapachu nie posiada. To ścięcie z jednej strony nie jest istotne bo bo efekt tarcia o jezdnie zanim dojechałem do  miejsca gdzie można się zatrzymać . Czy jesteście w stanie mi patrząc na ten element oraz wiedząc skąd mniej więcej wypadła stwierdzić od czego to może być ?

x

x

(Kurcze raz zmieniłem mechanika i po naprawie tu rurka wypadła , tu inna wisi, a jeszcze jakiś  luźny wtyk znalazłem w okolicach filtra kabinowego ale o to zapytam w innym temacie bo tutaj nie chcę mieszać ) - Masakra jakaś :-)

x

Z góry dziękuję za pomoc

x

lapka2.gif

REGULAMIN

pkt. 5.9 Zabrania się nadmiernego i niepotrzebnego stosowania klawisza ENTER...-mireczek01

 

rurka2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!