Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Podświetlenie sterowania klimatyzacji manualnej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

wiem, że temat mógł się pojawić, podjąłem próbę szukania - być może nieudolną, w razie czego chętnie przyjmę na klatę krytykę moderatora i innych użytkowników, oczywiście okraszoną linkiem do prawilnego tematu.

Mianowicie o co chodzi:
Wymieniłem podświetlenie sterowania klimy w moim Megane na żarówki LED i niestety zauważam losowe problemy z jedną znich. Problemy te były zauważalne już na zwykłych żarówkach i doprowadziły do wypalenia żarówki. Chodzi o tą żarówkę która podświetla lewą część panelu (bliżej kierowcy). Często zdarza się tak, że po zapaleniu auta ta żarówka nie świeci, po czym po jakiś 20-30minutach zapala się sama. Przy okazji sprawdzania czwartego biegu wentylatora obiegu powietrza zajrzałem do środka na płytkę gdzie żarówka jest przymocowana i siedzi ona dobrze, trzyma się styków, styki przeczyściłem i na moje oko w bebechach samego sterowania klimatyzacji jest wszystko w porządku. Czy ktoś jest w stanie mi podpowiedzieć gdzie jeszcze ewentualnie szukać powodów "losowego" działania/nie działania tej jednej żarówki?

Z drugą żarówką podświetlenia klimy okazyjnie dzieje się to samo, co prawda zdarza się to rzadziej niż z omawianą wyżej, ale również sytuacja ma miejsce.

Fajnie byłoby przeczytać wypowiedzi osób, które przerabiały ten temat. Nie wydaje mi się, że problem może leżeć w żarówkach LED bo: kupiłem sprawdzone żarówki, które w innych miejscach działają, żaróweczka jest dobra bo co jakiś czas (jak coś zatrybi) świeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!