Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

mariusz_d

Ogólne [ Megane I Ph II Grandtour ] Kilka pytań

Recommended Posts

Witajcie,

Zanabyłem nowy-stary samochód Megane I Ph II Kombi, 2000 rok, 1,4 16V benzyna + LPG.

Zrobiłem kilkaset kilometrów i mam kilka pytań na które nie znalazłem na razie odpowiedzi:

• instalacja gazowa BRC - zatankowałem do pełna i migały (równocześnie) 4 zielone diody ( wskazujące poziom gazu), po kilkunastu kilometrach przestały mrugać  i zaczęły świecić ciągłym światłem, po kilkudziesięciu kilometrach zgasła jedna. Czyli działa poprawnie. Co do migania znalazłem info, ze sygnalizuje tak "przepełnienie" zbiornika. Czy poza efektem wizualnym ma to wpływa na cokolwiek? Bawić się w kalibrację wskazań poziomu gazu?
  • klimatyzacja - manualna. Aby ją włączyć   muszę nacisnąć przycisk AC, ok zapala się kontrolka, z nawiewów wieje chłodem, ale jak regulować "wydajność" chłodzenia? Tylko pokrętłem sterowania szybkością wentylatora?
  • belki dachowe - kluczyk od stacyjki nie bardzo ma ochotę wejść w otwór zamka, zasyfione zamki?
  • kluczyk z pilotem do zamka - mam tylko jeden, czy w ASO Renault  mogę dokupić kluczyk i przypisać go do samochodu - ile ew. może to kosztować?

PZDR

Mariusz

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się