Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

AKCJA LATO w Renault !!! Promocja


wilos

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.renault.pl/lato_2008/

 

PROMOCJA W RENAULT

 

Byłem dzisiaj w Renault CARRERA w Lublinie i jestem w szoku.

Zrobiłem przegląd letni za 25 zł i Pan powiedział ze zrobi oczyszczanie klimatyzacji.

 

Wymienił wszystko i zapłaciłem 25 zł za oczyszczanie- PRZECIEŻ TO PROMOCJA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

byłem na nim i wg mnie to szkoda nawet tych 25zł.gość powłączał wszystkie światła czy się palą, zaciągnął ręczny, podniósł auto i pooglądal od spodu i to cały był przegląd acha przepraszam zapomnaił bym - obejrzał wycieraczki-pióra i zakwalifikował je do wymiany.żenada jak dla mnie. myślałem że podłączy chociaż pod kompa a tu nic z tych rzeczy.taki przegląd to ja panowie i panie za 15 zł mogę wam zrobić :) jedyny plus to tylko że dostałem 2l płynu do spryskiwacza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem na nim i wg mnie to szkoda nawet tych 25zł.gość powłączał wszystkie światła czy się palą, zaciągnął ręczny, podniósł auto i pooglądal od spodu i to cały był przegląd acha przepraszam zapomnaił bym - obejrzał wycieraczki-pióra i zakwalifikował je do wymiany.żenada jak dla mnie. myślałem że podłączy chociaż pod kompa a tu nic z tych rzeczy.taki przegląd to ja panowie i panie za 15 zł mogę wam zrobić :) jedyny plus to tylko że dostałem 2l płynu do spryskiwacza :mrgreen:

 

Niech zgadnę - byłeś w Tandemie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A ja byłem u Głowacza w Jaworznie, auto sprawdzają dosyc dokładnie, bo ponoc ciekną mi amorki z przodu (tłumienie 85% na przeglądzie tydzień wcześniej) więc nie wiem czy naciągają czy tak jest, no i ponoc wybita końcówka drążka, dolali oleju w promocyjnej cenie 36zł za litr i płyn do spryskiwacza dostałem, ale musiałem się upomniec "bo mechanik zapomniał". A z tego co pamiętam to zniżka na konserwację klimy jest 20%. A w Jaworznie są conajmniej dwa serwisy klimy które robią odgrzybianie chemią i jakąś nową metodą "ozonową" w cenie chyba 60 i 100zł jeśli dobrze pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolczat, robota robocie nie równa. S psikać jakimś preparatem X (kosztującym 10zł) parownik to faktycznie nie ma atrakcji u twojego mechanika. Pojedź do serwisu gdzie zajmują się klimatyzacją to dowiesz się ile prawdziwe odgrzybianie kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no moze masz racje, ale spojrz na to z innej strony... czy ktos dawal kiedys cos za darmo? w takim wypadku w aso tez musieli by uzywac takich tanich preparatow bo kto jak kto ale serwis juz na pewno by nie poszedl w koszta, a dodatkowo ktos za to zaplacil te 25 pln... moze poprostu sa prepraty uzywane kiedys, ktore teraz kosztuja grosze a spelniaja ta sama funkcje co kilka lat temu i dlatego kazdy teraz mowie - "o Promocja" : D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!