Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane RS 2011


Wukanio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Panowie za może ktoś poniższy samochód oglądał i ma jakieś wiadomości na jego temat. Jestem z Warszawy i mam ładnych parę kilometrów do niego:

 

https://www.otomoto.pl/oferta/renault-megane-2-0-turbo-265-nawigacja-poprawki-lakiernicze-icd-kety-ID6BBggU.html?requestFromAd=1&track[message_sent]=1&id_at=80913111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loteria, wg mnie jakby był dobry to by poszedł maks za 3 dni. Dużo osób szuka Rs-a więc jak tylko wyjdzie coś fajnego na drugi dzień ktoś jest i po temacie.

Cena wg mnie dobra jak na non-cup, warto go wziąć do renault-a i sprawdzić i weźcie koszty na pół i zobaczysz co będzie gadać gościu. Bolączka Rs-ów to dwu masa i sprzęgło czyli 2,5k części + robota, przy okazji olej,klocki,tarcze,opony. Poza tym wydaję mi się nie możliwe aby ten przebieg był prawdziwy. Kumpel też kupił Rs-a z przebiegiem 130k a okazało się ,że ma 240 - dramat. Sprawdz intecooler czy bardzo rozjechany. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LiszoGT dzięki za wszystkie informację z tego co wiem na ten dzień to R.S zaczynał karierę na otomot z kwotą 45 900 zł jakieś 8 msc temu. Z tego co widziadłem po zdjęciach brak naklejki informacyjnej na plastiku pod klapą silnika, brak zaślepki w bagażniku z lewej strony nad światłem oraz podobno jak jest szary przód to powinny być też lusterka w tym samym kolorze. Reszta do weryfikacji w serwisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hej, dziś byłem w Kętach i nawet nią jeździłem, nie znam się ma Rs, bo jeżdżę Laguna IIi gt, niby podobne a jednak, wiem że pracownicy to biorą i butują bo sami się przyznali, ma szperę, auto z FR podobno skradzione. Właściciel odzyskał, zarejestrował z Czechach nie wiadomo czemu, żeby nie było tak że ktoś kupi i przyjadą z laweta i zabiorą. Niby daje gwarancje że przebieg realny ale typowi handlarze, strasznie się zebrała woda od środka na szybie. Karta raz działa raz nie, zacina się elektryka fotela, 2 masy jako tako nie słychać ale intercoolera nie sprawdzałem. Lakier zaniedbany i porysowany, lampy zaśniedziałe. W Renault może wyjść kilka rzeczy kierownica strasznie lata na boki nawet po małych nierównościach, powiedział że jak się rozjeździ to chodzi inaczej hahah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!