Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Pomarańczowa lampka


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

jestem nowym uzytkownikiem megane 1.8 z 2002 po wymianie wydechu zapaliła mi się pomarańczowa lampka z silnikiem jako symbol.

Co to oznacza. Czy można skasować tę lampka przez kasowanie komputera samochodu? Jak to zrobić?

Pozdrawiam,

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

jestem nowym uzytkownikiem megane 1.8 z 2002 po wymianie wydechu zapaliła mi się pomarańczowa lampka z silnikiem jako symbol.

Co to oznacza. Czy można skasować tę lampka przez kasowanie komputera samochodu? Jak to zrobić?

Pozdrawiam,

Tomek

 

pewnie sonda lambda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam, mam podobny problem - tez zapala mi się pomarańczowa lampka z silniczkiem oraz druga od elektryki. Silnik wtedy wariuje, obroty raz spadają a raz przyspieszają do 3000. Czasami gdy wyłączy sie silnik i ponownie odpali jest jakis czas dobrze. ale później dzieje sie to samo. Może ktos wiedziałby coś na ten temat. Byłbym wdzieczny za jakąś radę.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za pomoc.właśnie przeczyściłem styki przy wtyczce z kilkoma kabelkami od przepustnicy narazie problem ustąpił jest ok.jak coś się zacznie dziać to zaczne od sprawdzenia cewek.pozdrawiam.

 

[ Dodano: 2007-05-29, 22:59 ]

Witam.Mam ponownie ten sam problem zapalają się kontrolki z gzygzakiem,spiralką i silniczkiem pomarańczowe a z lewej strony pali się cały czas pomarańczowa lampka z tłumikiem tak jakoś wygląda. Silnik wtedy traci moc obroty skaczą do około dwóch tys po wyłączeniu silnika i ponownym odpaleniu przechodzi na jakiś czas i można jeżdzić. Kontrolka ze spiralką i silniczkiem gaśnie . Ale po jakimś czasie ten problem powraca.Cewki sprawdzałem są dobre.A czy to może być przepustnica może się zacina tylko jak to sprawdzić?Pomóżcie, dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!