Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zaloguj się, aby obserwować  
Musiu89

Dziwny dźwięk przy wyższych prędkościach (Kadjar polift)

Recommended Posts

Witam,

pacjent to Kadjar 2019 r. 1.3 140km easy life z oponami montowanymi fabrycznie goodyer vector wielosezonowe. Jako, że dopiero zaczął się sezon to i zaczęły się podróże. I tutaj mój niepokój. Zauważyłem, że przy jeździe powyżej 120km/h, zwłaszcza jak zawiewa wiatr, słyszę dźwięk jakbym jechał po namalowanym pasie technicznym spod opon. Dodam, że jest to tylko przy większych prędkościach i raczej jak wieje na mnie wiatr albo z boku. Ma ktoś taki przypadek?

- podejrzewałem opony, ale są całe, dobrze napompowane, nic nie bije, ale może to specyfika opon goodyear vector?

- na innym forum z opiniami zauważyłem podobne opinie odnośnie tej przypadłości (wibrujący słupek A lub osłona pod silnikiem)

Ktoś ma coś podobnego ? 

Napisano (edytowany)

Ja też mam rocznik 2019 ale opony letnie i nic takiego nie ma. 

Edytowano przez markus755

9 godzin temu, Musiu89 napisał:

fabrycznie goodyer vector wielosezonowe.

Mam te same papucie i przebieg na nich powyżej 45 tyś. Żadnych niepokojących dźwięków nie słychać, a wczoraj wracałem z weekendu 160km/h na tempomacie. Jak wiatr wieje albo mijam tira - to tylko maska mi faluje :)

Ok dzięki Panowie. Umówiłem wizytę w ASO, ciekawe co powiedzą. Zatem zostaje wersja z osłoną i drżącym słupkiem A.... Ciekawe czy coś z tym zrobią...Jak narazie strach jeździć bo nie wiadomo czy auto się nie rozpadnie powyżej 120...