Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Jakie CB Radio jest warte uwagi


jacekok

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam Lafayette ERMES.

Nie zbiera zakłóceń i ma ładne pomarańczowe podświetlnie. Nie ma Gaina ale ma SQL ręczny i świetny automatyczny.

Kolega ma tti 880 i też bardzo dobrze mu działa. Lecz mi np. nie podoba się niebieskie podświetlenie.

Słuchałem w akcji Unidena 520. Też bardzo dobry.

Każde radyjko może być dobre przy dobrej antenie i jej zestrojeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Wiele osób z tego forum korzysta z TTI 880 w tym ja. Jestem zadowolony. Jak ja szukałem Cb radia to zarwałem 2 noce nad podanym wyżej forum i miałem do wyboru TTI i Unidena 520. Wygrał TTI ze względu na posiadany certyfikat i więcej funkcji. Potem napatoczył mi się Midland 5001z i coś mi się wydaje że to był by najlepszy wybór. Jak przyjdzie pora wybierać antenę to tylko firma Sirio <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie są dopuszczone, to prawda. Wiedziałem to, kupując swojego Unidena, co ciekawe dostałem go w sklepie z elektroniką, a w pudełku znalazłem "certyfikat", który nie posiada pieczątki i do złudzenia przypomina ksero <ok> Ale jest... :mrgreen: Swoją drogą, nikt mi tego nie sprawdzał, a sprzęcik działa całkiem spoko w połączeniu z anteną Sirio ML145.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym niedopuszczeniem to jest tak, że tylko Unideny od dwóch konkretnych importerów (napewno DAK, a drugiego nie pamiętam). Jeśli masz certyfikat od innego importera to można używać bo w pisemku do policji jest konkretnie wskazane że radyjka od tych importerów podobno "nie spełniają wymogów". A co do "nie spełniania" wymogów przez Unidena, to z wmiarę pewnego źródła wiem, że firma President dała sporą kasę żeby pomiary Unidena wyszły "właściwie" :evil: .

Widomo jak wszedł Uniden, President'owi spadła drastycznie sprzedaż. Ja osobiście mam Unidena 510 i President'a Johnnego II (montuje radyjka i antenki znajomym) i jak dla mnie Uniden chodzi znacznie czyściej i dalej więc po co przepłacać prawie 200 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tti 770 wraz z sirio 100 i jestem bardzo zadowolony z odbioru, jedynym minus to że duże gabaryty radyjka, antenka ma mały magnes ale 180km/h wytrzymuje sprawdzone !!! <ok> teraz bym sie zdecydowal na Unidena 520 i antenke sirio 100 -polecam taki zestaw !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cięcie

 

Witaj zobacz trzeci post od góry radio TTI 550, na allegro za nie duże pieniądze kupisz w komplecie z anteną zestaw sprawuje się doskonale.

 

Zapoznaj się z regulaminem odnośnie cytowania, całość jak przeczytasz to nie zaszkodzi. - Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norby, nie cytuj całego posta zaraz pod nim <ok>

 

a w temacie to tak, z czystym sercem mogę polecić antenkę z serii ML, czy to Sirio czy Midland. A jak mamy trochę kasy to radyjko presidenta, np Johny II.

Aktualnie mam taki właśnie zestawik i śmiga aż miło :mrgreen:

 

Jeszcze trochę i administracja nie będzie potrzebna. Userzy sami będą pilnować porządku. :mrgreen: - Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!