Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Clio IV Ph2


czik3n

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, w związku z tym że na forum nie ma osobnego działu pod Clio muszę napisać tutaj - Moderatorzy najwyżej przeniosą temat do działu który uznają za odpowiedni.
Otóż mam pod domem Clio 2018 ( końcówka, odebrana 2019) z zawrotnym 0.9Tce i fabrycznym Landi Renzo ( kiedyś w końcu zbiorę się na test, może nawet w tym tygodniu jak będę miał chwilę). Otóż mam z tą pszczółką problem, aktywowałem sobie ddt4all (dzięki pomocy kolegi @aniewa - Dziękuje!) wskazania komputera pokładowego bo autko nie pokazywało ani zasięgu, ani spalania. Nic poza ciśnieniem w oponach i przebiegiem :D. Więc odblokowałem te funkcję i nie jeździłem autem chwile, aż do wczoraj kiedy to spostrzegłem, że jadąc na tej "fabrycznej" instalacji LPG auto w ogóle nie mierzy spalania, ani "aktualnego" ani nie sumuje go z średnim. Zupełnie tak jakby nie wiedziało, że się porusza. Pierwszy raz się z tym spotykam bo moja Megane nie ma z tym problemu. 
W związku z tym mam pytanie, czy i jest w ogóle jakikolwiek sposób by to zmienić czy tylko egzorcysta tu pomoże ? Do Landi Renzo wiem, że nie ma co marzyć żeby w ogóle coś się tam w sterowniku pobawić, ale może to jakaś blokada w aucie ? jakaś mądra głowa w temacie elektromechaniki coś wie na ten temat ? Mogę udostępnić screeny z ddt4all w razie potrzeby. Liczę na waszą pomoc, bo kurczę fajnie by było żeby jednak auto myślało, że jedzie ciągle na benzynie, chyba że jest opcja żeby mierzyła też spalanie gazu jak Clio z 2020r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!