Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

lampy tył


sqwara

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

przeniesiono

Chce założyć lampy tył ze Scenica 2000r. do modelu wcześniejszego 1998. I mam pytanko czy macie jakieś doswiadczenia w tej przekłądce. Lampy z tego co zauważyłem pasują, jedynie różnią się tym że nowszy model ma przyciwmgielne w lampie na nie w blendzie klapy bagażnika. Ale akurat to nie jest kłopotem. Elektryka to sobie poradzą, pewnie kostka jest inna ale to zrobię sobie jakąś inną kostkę i będzie git...

 

Mam jeszcze pytanko bo pewnie kupię lampy typu Lexus, mam takie w Twingo i poprostu bajka to wygląda do Scenica pewnie też takie pójdą... Zobaczymy... Ktoś zakładał może takie ??

Z góry dzięki za podpowiedzi <czerwona>

 

a wystarczyło w szukajce wpisać "lampy tył" i dopisać się do istniejącego tematu, zresztą wystarczyło go tylko przeczytać........ Przypomnij sibie treść regulaminu, widzę że potwierdziłeś znajomość bez czytania :evil: - gojgien

Ps kol. CAPOMAN zakładał takie lexy do sceniola. Zobacz w jego galerii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

i robił ktoś przekładke lamp po lifcie w meganie htb do tej przed lifetm? bo mysle czy nie zrobić takiego malego domowego lifu swojego auta i zmienic te lampy - a niestety nikt znjomy nie ma takiej megi na podmiane :-/ a tu na forum to chyba jedyny temat w tej sprawie <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sobie zrobilem takie coś. :mrgreen: udało mi się wyrwać nówki lampy po 30 zł za sztukę :mrgreen: same lampy pasują bezproblemowo ,wkłady są inne,więc na zatrzaski nie pasują,trzeba mieć odrazu takie wkłady z phII ,a potem przeróbka kostek .Narazie nie chciało mi się bawić w kablologię i mam stare wkłady ,przymocowane na opaskę <ok> w wolnej chwili założę nowsze wkłady i kostki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

ja juz się w to bawiłem postępowałem wg. tego przewodnika

 

http://megane.com.pl/topic/19881-manual-przekladka-lamp-z-phii-do-phi/

 

u mnie wszystko gra bardzo ładnie wygląda z nowymi lampami :-)

Edytowane przez Pawel_93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!